› 
 › 
09.06.2020

Sudi Etuz bu defa su şişelerini giydirdi

Erikli'nin ilk özel tasarım projesi Erikli x Sudi Etuz serisiyle Erikli cam şişeleri Sudi Etuz markasının zarif ve enerjik çizgileriyle buluşuyor.

3 farklı tasarımla sunulan ve sınırlı sayıda üretilen Erikli şişelerinde turuncu şişe lezzeti, mavi şişe zirveyi, pembe şişe ise saflığı simgeliyor

Erikli’nin ilk özel tasarım projesi Erikli x Sudi Etuz serisiyle yazın geldiğini müjdelerken, Erikli cam şişeleri Sudi Etuz markasının zarif ve enerjik çizgileriyle buluşuyor.

Şansım AdalıMarkanın ödüllü tasarımcısı Şansım Adalı gözünden Erikli’nin lezzet hikayesinin anlatıldığı 3 farklı tasarımla giydirilen Erikli şişeleri, suyun dinamizmini ve coşkusunu yansıtan tül motifleri ve büyüleyici renklere yer veriyor.

Erikli şişelerinde renklerin anlamları

Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz Erikli lezzetinin, yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı tarafından tasarlanan özel serisi: ERİKLİxSUDI ETUZ Limited Edition şişelerd
  • zirvenin rengi olan “Mavi” ile Erikli’nin kaynaklarına ev sahibi yapan Uludağ’ın zirvesini simgelerken,
  • erguvanların rengi “Pembe” doğanın el değmemiş saflığını,
  • uyumun ve canlılığın rengi “Turuncu” ise damaklarda bıraktığı eşşiz lezzeti betimliyor.

Koleksiyoner tüketiciler için değerli bir parça niteliği taşıyacak olan sınırlı sayıda üretilen ERİKLİxSUDI ETUZ serisi, Migros ve Macro raflarında satışa sunuluyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2