› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 16.11.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (9 Kasım - 16 Kasım 2015)

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Miranda Kerr'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Gezenler, arkadaşlarıyla eğlenenler ve sevgilileriyle poz verenler... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Başar Dizer ile çektiği fotoğrafı hesabında paylaştı. Fotoğraf kısa sürede takipçileri tarafından beğenildi.

Tolga Çevik, gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını yükledi. 90'lı yılların giyim modasını komik bir dille eleştirdi.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, tatilin keyfini çıkaranlardan. Manzaraya karşı verdiği poz hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2