› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.01.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (18 Ocak - 25 Ocak 2015)

Çağatay Ulusoy'dan Sinem Kobal'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Kar fotoğrafları, set halleri. Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Uzun süredir gündemde olan ayrılık bugün gerçekleşiyor. Nurgül Yeşilçay geçen dönem başladığı Paramparça dizisine veda ediyor. Gitmeden hesabında paylaştığı gelinlikli fotoğrafıyla bizleri merak içinde bırakmayı başarıyor.

Tuba Büyüküstün ikizlerini bebeklik fotoğrafını paylaşarak zamanın nasıl da hızlı aktığını bir kez daha bizlere hatırlatıyor. 

Romantik komedi dizisi Evli ve Öfkeli oyuncuları sette çok eğleniyor. Bunu nereden mi biliyoruz, hesaplarına yükledikleri fotoğraflarından...

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri 
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...
Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2