› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 04.01.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (28 Aralık - 4 Ocak 2015)

Anne Hathaway'den Burak Özçivit'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Yeni yıl kutlamaları, eğlenenler ve tatilde olanlar... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Kış nihayet yüzünü gösterdi. Uzun zamandır beklediğimiz kar her yeri beyaza kapladı. Nur Feftahoğlu ve Saadet Işıl Aksoy karın keyfini çıkaran ünlüler arasında yerini aldı.

Hollywood'un güzel yıldızı Anne Hathaway anne olmaya hazırlanıyor. Sahide çekilmiş bikini fotoğrafında karnının iyice büyüdüğünü takipçileriyle paylaşıyor.

2015'in en iyileri anketin sizlerin oylarıyla En iyi çıkış yapan erkek oyuncu seçilen İlker Kaleli'yi kamera arkasında elinde gitarıyla görüyoruz. 
 
Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2