› 
 › 
05.10.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (28 Eylül - 5 Ekim 2015)

Çağatay Ulusoy'dan Blake Lively'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da.

Ünlülerin Instagram paylaşımları

Ailece tatilin keyfini çıkaranlar, gezenler ve çalışanlar... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Yıldız Çağrı Atıksoy'un başrollerini paylaştığı yepyeni bir dizi Evli ve Öfkeli yayın hayatına başladı. Oyuncular hesaplarında sık sık set hallerini takipçileriyle paylaşarak dizi hakkında da tüyolar veriyorlar. 

Çağatay Ulusoy sürekli farklı bir imajla karşımıza çıkıyor. Bu kez saçlarını yana tarayarak, papyon takan bir Çağatay görüyoruz.

Yeni evli Merve Boluğur ve Murat Boz çiftinin Maldivler'de paylaştıkları fotoğraflara takipçileri beğenerek yorumlar bırakıyor. 


Konuyla ilgili diğer yazılarımız Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2