› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 12.10.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (5 Ekim - 12 Ekim 2015)

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Blake Lively'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da.

Ünlülerin Instagram paylaşımları

Set halleri ve doğum günü kutlamaları... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Son günlerde yaşanan tatsız olaylardan dolayı ünlüler hesaplarında siyah fotoğraflar paylaşarak yaşananları kınadılar. Burcu Esmersoy'da olaylara tepkisini gösteren isimler arasında yerini aldı. 

Usta oyuncu Levent Kırca'yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Oyuncu Birce Akalay, "çocukluğumdan bir sayfa daha koptu" diyerek hesabında bir veda yazısı paylaştı. Fotoğraf kısa sürede yorumlarla doldu. 
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2