› 
 › 
22.02.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (15 Şubat - 22 Şubat 2016)

Birkan Sokullu'dan Başak Dizer'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Evlenenler, arkadaşlarıyla tatilin keyfini çıkaranlar ve çalışanlar... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ bir süredir beraber olduğu sevgili Başak Dizer'le hayatlarını birleştirdi. 19 Şubat'ta Paris'te evlenen çift, yakın dostlarının katıldığı küçük bir törenle dünya evine girdiler.

Dizilerde de düğünler hızla devam etti. Gecenin Kraliçesi dizisinin başrol oyuncusu Meryem Uzerli, rol gereği gelinlik giydi. Tuvana Büyükçınar imzalı derin sırt dekolteli gelinlik, şeffaf dantel detaylarıyla göz alıcıydı.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri  
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2