› 
 › 
Pudra.com 02.05.2011

Anneniz için Bosch blendera şiir yazdırabilirsiniz

Bosch ev aletlerinin canimannemesevgilerle.com’da düzenlediği kampanyada, siz annenizi anlatan üç özelliği seçiyorsunuz, blender sözcükleri karıştırarak ortaya çok özel bir dörtlük çıkarıyor.

Bosch ev aletleri, Anneler Günü’nde annesine anlamlı bir hediye vermek isteyen herkesi www.canimannemesevgilerle.com adresine bekliyor. Sitede, kullanıcılardan annelerini anlatan üç özellik seçmesi isteniyor. Uygulama ile Bosch blenderlarla bu kez yiyecekler yerine duygular karıştırılıyor. Ortaya bu kelimelerden yazılmış özel bir dörtlük çıkıyor, kullanıcıya da bu dörtlüğü paylaşmak kalıyor. Kimi zaman komik kimi zaman duygulu dörtlüklerle karşılaşılabilen canımannemesevgilerle.com’da, seçilen kelimelere özel oluşturulan dörtlükler sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor.

Anneniz için Bosch blendera şiir yazdırabilirsiniz

Anneler Günü’ne özel yüzde 25’e varan indirimler
Bosch MSM7400, MSM7500 ve MSM7700 blender modellerinde geçerli olan yüzde 25’e varan indirim kampanyası, mutfakta harikalar yaratan anneler için hayat kurtarıcı bir fırsat sunuyor. Bosch blenderlar, oldukça güçlü, sessiz ve az titreşimle çalışan motoru, dayanıklı çelik blender ayağı ve yenilikçi dört kanatlı bıçak tasarımı sayesinde mükemmel sonuçlar sunarak annelerin eli ayağı oluyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER