› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 27.09.2012

İşinizi sevmediğiniz halde nasıl çalışabilirsiniz?

Herkes, her zaman bayıldığı bir işte çalışma fırsatı elde edemiyor. Peki, sevmediğiniz bir işte çalışmak zorunda kaldığınızda durumu nasıl yönetirsiniz? Yanıtı Pudra.com’da.

İşinizi sevmediğiniz halde nasıl çalışabilirsiniz? ofis uzgun mutsuz 3
3/5
2. adım: Zor aşk sizi özgürleştirebilir
Az önceki örneklerden ilkinde bulunduğu pozisyona sığmayan biri var. Gerçekten yaptığınız işi geçiyor musunuz ya da yaptığınız işe sığmıyor musunuz?

"Geçmek" ya da “sığmamak”, genellikle sizin yöneticinizle konuşmanız, konumunuzun değerlendirilmesi, fakat ilerleme kaydettiğinizi düşünmemekle birlikte bu değerlendirmenin motive edici olmaması anlamına gelir. Sizin algınız ve yöneticinizin izlenimi arasında uyuşmazlık var demektir.

Zor aşk, size birinci adımdaki gerçekleri değerlendirme işinde yardımcı olur ve bu gerçekleri mevcut duruma uyarlarsınız. Hedef, beklentileriniz ve mevcut hayal kırıklığınızdaki paralelliklerden hareket edip dışarıdan bir bakış açısıyla farkındalık oluşturmak. Bir kere bu farkındalığı oluşturunca, o nefret ettiğiniz işin, umutsuzluğun kara deliği olmadığını kabul etme yönünde büyük bir sıçrama yaparsınız. Birinci adımda ortaya çıkardığınız gerçekler sizi işinizi kabullenmeye götürür ya da bir başka deyişle kabullenmeye zorlar.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2