@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.09.2011

Bu haftasonu yapılacak en güzel şey

Kişisel gelişimi için farklı uzmanlarla çalışanlar bilir. Usta her şeydir. Özellikle kişisel dönüşüm, arzulanan yaşama ulaşmak ve bunun sürdürülebilirliği üzerine yaptığı tutkulu çalışmalarla tanınan Ezgi Sorman bu hafta sonu "Işığın Ezgisi" meditasyonu ile kendimizi yenilememize yardımcı olacak.

Meditasyon, bedeni, zihni ve ruhu besleyen bir uygulamadır. Benliğinizin derinliklerini keşfetmenizi sağlarken, içinizdeki yaratıcılığı, iyileşmeyi ve dönüşümü uyandırır. Meditasyon, hayatınızın her alanını, beden-zihin-ruh bütünlüğü içinde zenginleştirir ve yüksek benliğinizle iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Bu haftasonu yapılacak en güzel şey

Özel mantra tekniği ile ozel bir deneyim
Ezgi Sorman, geliştirdiği "Işığın Ezgisi" meditasyonunu hocaları Dr. Deepak Chopra ile Dr. David Simon tarafından batı dünyasına uyarlanan "Primordial Sound Meditation" ve çalıştığı "Yüce Dişi" enerjilerinden esinlenerek hazırlamıştır. Zamanımız artık ‘Yüce Dişi’nin dingin, güçlü, anlayışlı, şevkatli, cesaretli, besleyici ve yaratıcı enerjileriyle birleşip bu enerjileri hayatımıza ve dünyamıza entegre etme zamanı.

“Işığın Ezgisi” meditasyonu Yüce Dişi den gelen seslerin mantralar haline dönüştürülerek, bu mantralar rehberliğinde zihnimizin sessiz bölgelerini keşfedip hayatımıza dahil etmemize ve daha uyumlu yaşamamıza yardımcı olacak çok özel bir teknik...

Programın detayları şöyle:
• Meditasyonun temel ilkeleri, tarihçesi ve üzerimizdeki etkileri
• ‘Yüce Dişi’ nin tanımı ve anlatımı
• Meditasyon nasıl uygulanmalı, oturma şekilleri, yer ve zaman secimi
• Mantraların anlamı ve öğrenilmesi
• Mantra ile ilk meditasyon
• Beden-zihin-ruh uyumu ve önemi
• Gerçek "ben"i yeniden keşfetme
• Meditayon ve bilinçlenme hakkında sohbet
• Grup meditasyonu

* Bu seminer 18 Eylül tarihinde yapılacak eğitimin ardından 6 Ekim'deki meditasyon buluşmasıyla beraber iki seanstan oluşmaktadır.


Ezgi Sorman
"IŞIĞIN EZGİSİ"MEDİTASYON SEMİNERİ
Tarihler: 18 Eylül 2011 Pazar
Saat: 10:30-17:00
Yer: Nippon Hotel Shogun2 Salonu
www.nipponhotel.com

Meditasyon buluşması: 6 Ekim 2011 Perşembe
Saat:19.00-20.30
Yer: Kişisel Gelişim Dünyasi
Rumeli Caddesi, Seref Apartmani,(Adil Işık ve Elle ayakkabı mağazasının karşısı) No:17 Kat: 7 D.14 Nişantaşı
Ücret: 275 TL
Ödeme İçin Hesap Bilgileri: Pınar Göktürk Garanti Bankası Galatasaray Şubesi (068) Hesap No:6689529
I-Ban No: TR200006200006800006689529


Ezgi Sorman Kimdir?
My Bliss and Balance Wellness programlarının kurucusu Ezgi Sorman, uluslararası alanda kabul görmüş spiritüel eğitmen, healer ve “Primordial Sound Meditation” (Doğanın Yalın Sesleri Meditasyonu) uzmanıdır. Sorman, özellikle kişisel dönüşüm, arzulanan yaşama ulaşma ve sürdürülebilirliği üzerine yaptığı tutkulu çalışmalarla tanınmaktadır. Dünyaca saygı kazanmış Hint asıllı Amerikalı Dr. Deepak Chopra’nın tek özel öğrenciliğini tamamlamış, Chopra Center’dan “Uluslararası Meditasyon Eğitmenliği” sertifikası almıştır.

Sorman, 20 yıldır yaşadığı New York ile Türk Kültürü’nün sentezini oluşturmuş, kişisel dengeyi bulma ve dünyanın daha keyifle yaşanabilir bir yer olmasını sağlamaya gönül vermiş bir eğitici ve öğreticidir. Kendi yarattığı sistemle yaşamı; keyifli, sağlıklı ve kolay hale getirmenin etkin ve başarılı tekniklerini bireylerle paylaşmakta; beden, zihin ve ruhun bir bütün olduğunu savunarak, gerçek sağlığa, mutluluğa ve bolluğa ulaşmanın yollarını, düzenlediği seminerler, özel seanslar ve konferanslarla dünyaya sunmaktadır.

Ezgi Sorman bugüne kadar, 7 değişik ülkede 12 şehirde 100’den fazla seminer, 3.000’i aşkın kişiye eğitim vermiş ve onlara problemleri çözümlemekte ışık tutmuştur. İçlerinde Marianne Williamson, Deepak Chopra, James O’dea, David Simon, Debbie Ford’un da bulunduğu değerli liderlerle kürsü paylaşmıştır. Dalai Lama tarafınan akademik başarısı ödüllendirilmiş, Harvard Üniversitesi Budizm Bölümü Başkanı Tibetli rahip Lama Migmar ile 2009 yılında Lenox-Massachusetts’te "healing chö" çalışması yapmıştır. Deepak Chopra'nın önderliğinde başlatılan Alliance for a New Humanity (Yeni Bir İnsanlık için Birleşme) projesinin New York ve Türkiye barış elçisi seçilen Sorman, bu konudaki çalışmalarına New York ve İstanbul’da devam etmektedir.

Ayrıntılı Organizasyon Bilgisi ve Katılım İçin:
Pınar Göktürk 05326528939 bodyandmindeventsturkey@yahoo.com.
www.bodyandmindeventsturkey.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER