@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.01.2018

Zor yoldan öğrenmek zorunda kaldığımız 20 hayat dersi

Hayatta bazı şeyleri zor yoldan öğrenmek zorunda kalırız. Her kadının tecrübe ederek öğrenmesi gereken 20 zorlu hayat dersini Pudra.com yazdı.

Zor yoldan öğrenmek zorunda kaldığımız 20 hayat dersi 3
2/6
- Zorlanmazsanız, büyümezsiniz. Kolay bir hayat, ilerisi için gereken öz güveni kazanmanıza yardımcı olmaz. Bazen bir şeylerin sizi zorlaması gerekir. Eğer hiç düşmediyseniz, ayağa kalkmanın nasıl hissettirdiğini asla öğrenemezsiniz.

- Hayatınız sizin serginiz ve kutlamanız. Eğer siz hayatınızdan memnunsanız ve olduğunuz kişi size iyi hissettiriyorsa, başkalarının ne düşündüğünün ne önemi var?

- Doğru insan sizinle birlikte savaşmaya gönüllü olur. Eğer, işler zorlaşınca geride durmayı tercih ediyorlarsa dikkat edin. Hayatta hep iyi zamanlar olmuyor. Kötü günlerinizde de size destek olmak için zaman harcayacak kişilerle birlikte olmayı hak ediyorsunuz.

- Hayatınız sosyal medya beğenilerinizden çok daha fazlası. Bir şeyler için endişelenmek istiyorsanız, kaç kişinin sizi görünce mutlu olduğuna ve telefona bakarken kaybettiğiniz dakikalara endişelenin.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2