@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 16.06.2010

Kuantum koçluğu ile yaşamımız nasıl değişir?

Kuantum koçluğu nedir? Kuantum koçluğu yardımıyla bolluk ve zenginlik nasıl oluşur? Kuantum koçu kendimizi daha iyi tanımaya nasıl yardımcı olur?

Evlilik, aşk, para, iş, mutlu bir hayat... Bütün bu alanlarda istediklerimize nasıl kavuşabiliriz?

Kuantum koçluğu ile yaşamımız nasıl değişir?

Borç içindeyken nasıl bolluğa kavuşabiliriz? Kriz döneminden nasıl kazançlı çıkarız? Kuantum koçluğu hedeflerimize ulaşmamızı sağlıyor. Peki ama nasıl? Yanıtları Pudra.com’da...

Kuantum koçluğu bilinçaltımıza yerleşmiş şablonları değiştirerek hedeflerimize ulaşmamızı sağlıyor. Nasıl bir yöntemle bunu gerçekleştiriyor? Kuantum koçu Nilda Ferhan Efeçınar anlatıyor...

Kuantum koçluğu ile yaşamımız nasıl değişir?
Koçluk, kişilerin içinde bulunduğu durumu fark etmelerini, arzu ettikleri hedeflere doğru yola çıkmalarını sağlayan, farkındalık yaratmak ve kişinin kendi içindeki potansiyeli yükseltmek amacıyla uygulanan yöntemlerdir.

Koçluk psikiyatristlik, psikologluk ya da danışmanlık değildir. Akıllıca sorular sorma üstatlığıdır. Kişinin yanıtları zaten kendisinin içindedir.
Kuantum koçu, kişinin kendisine bu yanıtları buldurup hedeflere ulaşmasına, kaliteli bir yaşam sürmesine sebep olan kişidir.

Kuantum düşünce tekniği nedir? Kuantum düşünce tekniğini nasıl öğrenebiliriz? Kuantum düşünce tekniğinin NLP’den farkı nedir? Yanıtları pudra.com'da...Okumak için tıklayın...

Kuantum koçu nasıl çalışır?
Bilmek ve yapabilmek arasında büyük bir fark var. Belki çok kitap okudunuz, birçok seminere katıldınız, konferanslara, eğitimlere gittiniz ama arzu ettiğiniz bolluk ve bereket, zenginlik, sağlık dolu hayatı yaşamınıza geçiremediniz. Bu, sistemli bir çalışma yapmadığınız anlamına gelir. Herzaman için zihin sistemli bir çalışma ister.

Öncelikle hedef belirlemeniz gerekiyor. Birçok insanın hedefi bile yok. Eğer siz hedefinizi bilirseniz en büyük adımı atmışsınız demektir. Bizim elimizde sihirli bir değnek yok. Sizin zihninizdeki gücü ortaya çıkartacak tekniklerimiz var.

Kuantum koçluğu ile bolluk, bereket ve zenginlik yaşamımızda nasıl oluşur?
Diyeceksiniz ki; borç içindeyken nasıl bolluk ve bereket bilinci içine girebilirim? Önce inanmakla başlar. İnanmadığınız için bütün bunlar gerçekleşmiyor. Bir yerde döngü başlamış ve siz kıtlık bilincine girmişsiniz. Halbuki evren bolluk ve bereket içinde, bizim zihinlerimizde kıtlık bilinci var.

Yaymış olduğunuz kıtlık bilinciyle arzu ettiğiniz yaşantıyı yaşayamıyorsunuz. Bu nedenle bolluk ve bereket bilincine geçmek gerekiyor. Bunu yapmak için bazı çalışmalar yapıyoruz. İmajinasyon ve diğer kuantum tekniklerini kullanarak duyguları harekete geçiriyoruz. Olabilirliğine inandığınız zaman, arzu ettiğiniz hayat gerçekleşiyor.

Pudra.com'un, ''Zenginlik, mutlu bir ilişki, daha iyi bir kariyer, daha çok özgüven elde etmemizi sağlayan kuantum nasıl uygulanır?'' yazımızı okumak için tıklayın.

Nasıl kuantum sıçraması yaparız?
Biz 21 adımlık çalışmayla kişilerde kuantum sıçraması yaptırıyoruz. Ama bu kuantum sıçramasını olumlu duyguları, coşku duygusunu ve hedeflere odaklı yapılan çalışmaları elde etmek için yapıyoruz.

Kitap yazmak, evlenmek, varlıklı olmak, ev almak, dünya seyahatine çıkmak isteyebilirsiniz. Bunu size coşkuyla verdiğimiz zaman sizin bedeninizdeki bütün orbitaller ve elektronlar sıçrama yapacaklar ve tekrar ilk başladıkları alana dönerken evrene bunun oluşumu için enerji yaymaya başlayacaklar. Kuantum koçluğunun temel çalışması, kişilerin duygularını yoğun bir biçimde devreye sokabilmektir.

Aynı anda birçok şey isteyebilir ve korku da duyabilirsiniz. Bazen öğrenciler sınavlara hazırlanırken bir taraftan kazanmak ister, bir taraftan da ya kaybedersem diye düşünür. Beynin dinamosundan iki duygu ve düşünce ortaya çıkar. Hangisinin ağırlığı evrende daha ağır basıyorsa, bedenimizdeki elektronlar daha yoğun bir biçimde sıçrama yapar. Yani korkusu daha yüksekse korku gerçekleşir, eğer kazanacağına olan inancı daha yüksekse kazanç gerçekleşir. Kuantum sıçramasının 21 adımlık ve ilk beş adımlık çalışmasını yaptıktan sonra kişilerde ciddi bir kuantum sıçraması gerçekleşiyor.

Kuantum koçluğu ile düşünceleriniz nasıl değişir?
Düşünce beyninizden dışarıya doğru yayılan elektromanyetik dalgalardır. Nasıl elinizdeki kumadayla x kanalını tuşladığınızda x kanalıyla karşılaşıyorsanız, düşüncelerinizle de bir kumandaya basıyorsunuz, ki zihniniz bir kumanda. Yaşamda sizin düşüncenizin karşılığı olan hayatı seçiyorsunuz.

Enerjiler frekans frekanstır. Dışarı çıkan düşünceniz eğer hayatın zor geçeceğine dair olan bir inançsa ve bunun frekansı örneğin 14 ise, dışarıya çıkan bu frekans 14 ile eşleşecek. O zaman hayatınızın ekranında zorlu bir hayatı yaşayacaksınız.

Eğer hayatın kendinize kolaylıklarla geldiğine inanıyorsanız, yaşama güven içinde bakıyorsanız, sevgiye, her zaman bolluk ve bereketin size geleceğine inanıyorsanız, o zaman beyninizin kumandası bunu tuşlayacak.

Her şey düşüncede bitiyor. Düşüncenin bir araba olduğunu düşünelim. Yakıtı duygularımızdır. Duyguların hepsi birer kimyasaldır. Düşünceleri harekete geçiren bizim duygularımızdır.

Psikiyatra gittiğinizde kimyasal bir ilaç alırsınız ve o bir süre sonra sizin bakış açınızı değiştirirse, kuantum koçluğunun kullandığı tekniklerle de kişilerin olumsuz duygularını aşağıya çekip yerine olumlu duygular yerleştiriyoruz.

Olumlu duygular yeni bir düşünceyi dünyaya doğuruyor. Yeni düşünce de kendisiyle bağlantılı olan frekansı yaymaya başlıyor. Yani bolluk ve yaşamdaki başarının frekansını yaymaya başlıyor.

Kuantum koçluğu ile nasıl kendinizi daha iyi tanır ve yaşamdan keyif alırsınız?
Amacımız insanların farkındalığını yükselterek, “ben kimim, neden bunu yaşıyorum” diyebilmesini sağlamak. Dış hayatımız aslında bilinç altımızın yansıması. Aslında bilinçaltımıza yerleşmiş duygular, şablonlar, ayna gibi dış hayatımıza yansıyor. Bizim amacımız bilinçaltımızıda yerleşmiş şablonları tanımayı sağlamak.

Mesela “hayatımda her zaman para kazanmakta zorluk çekiyorum” diyorsak, o zaman bilinçaltımıza, anne babadan duyduğumuz “para kazanmak zor” düşüncesi yerleşmiş olabilir. Herhangi bir sıkıntı çekiyorsak, bunları bulma, hayatımızı kendi gücümüzle geri alma, yeni akışa gelme ve bilinçaltımızdaki şablonları silme ve akışa, sevgiye, mutluluğa, bolluğa ulaşmayı sağlıyor kuantum.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER