@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 11.11.2009

Sahip olduğunuz her şey için şükredin

Siz büyük resmi görmeye başladıkça, müthiş yaratıcıya daha hayran olursunuz. Evrenin müthiş uyumu gözlerinizi kamaştırır...

Olan her şey en mükemmel haliyle olmakta,

Olan her zaman evrenin ve bütünün hayrına olmakta.


Bugün sizlerle sık sık duyduğumuz bazı kavramları (tekamül, hayatın amacı, evrenin ve bütünün hayrına, yüksek irade, yüksek benlik…) inceleyelim, üzerinde oluşturduğunuz bilgilere yenilerini ekleyelim istiyorum.

Belki bu sayede kendi hayatımızı nasıl yaşadığımızı, ‘evrenin ve bütünün hayrına’ kavramının ne demek olduğunu ve olanın nasıl mükemmel bir şekilde yüksek iradenin gücü ile her zaman bütünün hayrına olmakta olduğunu daha iyi anlarız.

Yüksek İrade
Yüksek İrade / Tanrı, var olan her şeyin bir veçhesidir (suretidir). O her şeyi daha yüksek tekamül haline taşıyan enerji akımıdır. Onunla uyum içinde olmak, onunla konuşabilmek için öncelikle onun şefkatli, yumuşak, sevgi dolu enerjisini hissetmeli ve onunla bağlantı içinde olmayı dilemelisiniz.
Bu uyumu yakaladıktan sonra hayatınızın amacını ve hayatınızın işini keşfedebilirsiniz.

Hayatın Amacı ve Hayatın İşi
Kendi tekamülünüzü gerçekleştirmenize “Hayatın Amacı”, insanlığa sunmak üzere verdiğiniz hizmete de “ Hayatınızın İşi “ diyelim. Bunlar birbirleri ile örülüdürler. Siz başkalarına hizmet ettikçe kendinizi geliştirir ve tekamül edersiniz. Siz tekamül ettikçe etrafınıza verdiğiniz hizmet artar.

Hayatınızın işi sizin doğal olarak sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullandığınız, yapmaktan keyif aldığınız iştir. Bu şekilde becerilerinizi en yüksek düzeyde kullanarak başkalarına hizmet edersiniz.

Tekamül
Tekamül etmek, artan farkındalığınız ile yükselmenizdir. Aynı zamanda da artan farkındalığınız sayesinde insanlığın tekamül yolunu ve o yol içindeki kendi yerinizi daha iyi anlayabilmeniz anlamına gelir.

Bu farkındalık hali size başka neler mi kazandırır?

Bu sayede haritanın tamamını görür ve bütün evrenin birbiri ile uyumunuzu kavrarsınız. Bunu fark ettikçe de içinizdeki bilgenin sesini ayırt etmeye ve onunla konuşmaya başlarsınız.

Yüksek Benlik / Bilge
İçinizdeki bilge yani yüksek benliğiniz sürekli yüksek irade / tanrı ile bağlantı içindedir. Sizin evrenle uyum içinde akmanıza ve daha yüksek akım ile hareket etmeniz için size yardım etmektedir. Buradaki bilgileri aktarmaktadır.

Yüksek Benliğiniz ile bağlantıda olduğunuzu nasıl mı anlayacaksınız?
Cevabı aslında çok basit: Enerjiniz yüksek ve bir şeyler yapmak için istekli iseniz bilin ki, o zaman yüksek irade ile bağlantı içindesinizdir.
İşte bu nokta aynı zamanda sizin yaratıcılığınız başladığı andır. Artık bu noktada yaratmaya, istediklerinizi oluşturmaya başlarsınız. Başkaları tarafından mucize olarak adlandırılanlar sizin sözlüğünüzde yüksek benliğinizde uyumu yakalamak olur.

Böylece artık o hep duyduğunuz kavramı anlamaya, içinize sindirmeye başlarsınız. Ve her şeye şükredersiniz.

“Olan Her Şey En Mükemmel Haliyle Olmakta,
Olan Her Zaman Evrenin ve Bütünün Hayrına Olmakta” dır.

Siz büyük resmi görmeye başladıkça, o müthiş yaratıcıya daha hayran olursunuz. Evrenin müthiş uyumu gözlerinizi kamaştırır. Onun ışığı ile yıkanmak, sevgisi ile beslenmek, her an ona daha yakınlaşmak, onunla tekrar bir olmak istersiniz.


İçinizdeki bilge ile uyumu yakalamanız dileğiyle,

Sevgiyle yazdım,
Saba Deniz
Yaşam Koçu


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER