› 
 › 
Pudra.com 12.10.2011

10 yılda dünyayı değiştirecek 10 teknoloji trendi

Önümüzdeki 10 yıl içinde teknolojinin sağlık alanında yaratacağı mucizevi çözümlere tanık olacağız. 2020’de robotlar fiziksel olarak insanlardan üstün hale gelecek, 2025’te robot nüfusu gelişmiş dünyadaki insanların sayısını geçecek.

10 yılda dünyayı değiştirecek 10 teknoloji trendi teknoloji 1
1/12
Cisco İnternet İş Çözümleri Grubu (IBSG) baş fütüristi ve teknoloji uzmanı Dave Evans, önümüzdeki 10 yılda iş ve yaşam alışkanlıklarını değiştirecek 10 teknoloji trendini belirledi. Evans’ın çizdiği tabloya göre gelecekte sadece insanların değil nesnelerin de internete bağlı olduğu bir dünyada, bugünkünden çok daha hızlı bağlantılarla zettabyte’larca veri üretip tüketecek ve her şeyi bulutta saklayacağız.

Ağ teknolojilerinin her zamankinden daha önemli bir rol oynayacağı ve teknolojinin sağlık alanında yaratacağı mucizevi çözümlere tanık olacağımız bu on yıldaki en büyük paradigma değişikliğini ise internetten indirdiğimiz nesnelerin çıktısını üç boyutlu yazıcılarda aldığımızda yaşayacağız. Evans, “Bu trendler dünyanın inanılmaz bir yer olduğunu bizlere hatırlatıyor. Ama her zaman sormamız gereken soru şu: Bu değişime hazır mıyız?” diyor.

İşte önümüzdeki 10 yılı değiştirecek 10 trend...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2