› 
 › 
Pudra.com 24.04.2012

5 dakikada sevgili bulmanın mobil yolu: Tolki

Yeni insanlarla tanışabileceğiniz, Türkiye’nin ilk mobil arkadaşlık uygulaması Tolki ile 5 dakikada sevgili bile bulabilirsiniz. Ancak 5 dakikada karşınızdaki kişiyi etkilemek, ilgisini çekmek zorundasınız. İşte ilk yazışmanın püf noktaları....

Özel günleri yalnız geçirmekten, sinemaya tek gitmekten, romantik akşam yemeklerine iç geçirmekten sıkıldıysanız, belki de tek bir cümleyle tüm bunlardan kurtulup yeni sevgilinizle aşkın kapısını aralayabilirsiniz.

5 dakikada sevgili bulmanın mobil yolu: Tolki

Yeni insanlarla tanışabileceğiniz, 1 ayda 60 bin kişi tarafından indirilen, Türkiye’nin ilk mobil arkadaşlık uygulaması Tolki ile 5 dakikada sevgili bile bulabilirsiniz. Ancak 5 dakikada karşınızdaki kişiyi etkilemek, ilgisini çekmek zorundasınız. Bunun için kalbe dokunan, beyni okşayan kelimeleriniz, cümleleriniz olmalı.

Özellikle gençler arasında hızla yayılan bu uygulama için iPhone’unuzdan App Store’a girin, Tolki uygulamasını indirin, nasıl insanlardan hoşlandığınızı işaretleyin, yakınınızdaki, size uygun insanlarla tanışın ve sohbete başlayın.

İlk yazışmanın püf noktaları
 • İlk cümleniz “merhaba, nasılsın” kelimelerinin ötesinde olsun. Sevdiğiniz bir şiirden, bir kitaptan ya da bir sinema filminden bahsederek sohbet kurabilirsiniz.
 • Mesajınızı yazarken imla kurallarına özen gösterin. Unutmayın, “de” ve “da”nın ayrı yazılması gerektiği yerlerde bitişik olması bazen sizin hakkınızda bir önyargı oluşturabilir.
 • Esprili olun, ama aşırıya kaçmayın. Esprileriniz dozunda ve seviyeli olmalı.
 • Dış görünüşü hakkında espri yapmayın. İlk yazışmada bu hiç hoş karşılanmayacaktır.
 • Mesajlarınız için onun profilindeki detaylardan faydalanabilirsiniz.
 • Daha ilk konuşmanızda cinsellikten bahsetmeyin. Unutmayın, cinsellikle ilgili konular karşınızdaki kişinin sizi hemen engellemesine neden olabilir.
 • Onu merak ettiğinizi küçük detaylarla hissettirebilirsiniz. Ama asla ısrarcı olmayın.
 • İlk yazışmada özel, kişisel konulara girmeyin.
 • Hobileriyle ilgili konuşabilirsiniz. Siz de profilinizde hobilerinizden ne kadar çok bahsederseniz karşı tarafın sohbet açması için o kadar çok konu vermiş olursunuz.
 • Yüzünüzün net görüldüğü, gülümsediğiniz fotoğrafların profilinizde yer alması karşı tarafta pozitif etki yaratabilir. Tolki’de tek fotoğrafla sınırlı olmadığınızı da hatırlatalım.
 • Unutmayın Tolki’de sesli mesaj da gönderebilirsiniz. Etkileyici bir ses tonuyla anlamlı bir sesli mesaj sizin hakkınızda olumlu bir etki yaratabilir.


Çok deneyimli bir ekip tarafından işletilen ve 7/24 kontrol altında olan, güvenli ve kullanıcı dostu bu uygulamayı 18 yaşından küçük olanlar kullanamıyor. İdefix.com, itiraf.com ve siberalem.com gibi internette birçok başarılı projeye imza atmış olan, 13 yıllık sektör tecrübesi bulunan EBİ ve Workbench tarafından yapılmış olan Tolki uygulaması pratik, hızlı ve eğlenceli yanıyla size yeni arkadaşlıkların kapısını aralıyor.

www.tolki.com


Etiket: teknoloji, ilişki
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER