› 
 › 
Pudra.com 23.01.2012

45 ünlü isimden "30 Yaşa Mektuplar"

Meri İstiroti tarafından kaleme alınan "30 Yaşa Mektuplar" adlı kitapta gazeteciden tiyatrocuya, müzisyenden iş adamına farklı mesleklerden olan 45 ünlü ismin kendi 30 yaşlarına yazdıkları mektuplar yer alıyor.

Doğan Kitap'tan çıkan "30 Yaşa Mektuplar" adlı kitap, farklı mesleklerden 45 ünlünün kendi 30 yaşlarına yazdıkları mektuplardan oluşuyor.

45 ünlü isimden

Meri İstiroti tarafından kaleme alınan kitapta ünlüler, hem hayatlarının muhasebesini çıkardılar hem de kendi gençlikleriyle birlikte bugünün gençlerine de deneyimlerini aktarıp tavsiyelerde bulundular.

Tüm gençlere hayat yolculuklarında rehber niteliği taşıyan "Otuz Yaşa Mektuplar"ın yazarı Meri İstiroti, kitabı hakkında şöyle diyor: "Bu kitapta yaşanan çok değerli tecrübeler, kazanılmış başarılar, üst noktalara ulaşmak için yapılmış hatalar var. Kendi başımıza gelmese bile bu tecrübeleri okuyarak hayat yolumuzu bir miktar daha bilinçli kat edebiliriz."

Ne dersiniz, başkalarının tecrübelerinden yararlanarak hayatta bazı pişmanlıkların önüne geçmek akıllıca olabilir mi?

Kitapla ilgili küçük bir not da düşelim: Gençleri, örnek alacakları kişilerle buluşturmayı misyon edinen kitabın satışından elde edilecek gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilere burs verilecek.

30 Yaşa Maktuplar
Meri İstiroti
Doğan Kitap
Fiyatı: 21 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER