› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.12.2011

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Bebek hemşiresi Tracy Hogg'un, doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte bebek bakımıyla ilgili çözümler sunduğu kitabı "Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler", DVD'si ile birlikte satışa çıktı.

25 yılı aşkın bir süre boyunca 5 binden fazla bebek üzerinde çalışmış sertifikalı bir bebek hemşiresi olan Tracy Hogg, aynı zamanda bebek bakımı ve bebek sorunları konularında yazan, pek çok annenin tavsiyelerini takip ettiği bir yazar.

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Hogg'un Gün Yayıncılık'tan çıkan "Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler" adlı kitabı, doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunuyor. Anne babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyan bu kitap, ailelere çocuklarını anlamada ve onların bakımında yardımcı olmayı amaçlıyor.

Kitap; geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmenin sırrını veriyor.

Gün Yayıncılık'tan çıkan kitap, şimdi DVD'si ile birlikte satışa çıktı. Pudra.com olarak tüm yeni anne babalara öneriyoruz.


Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler
Tracy Hogg-Melinda Blau
Gün Yayıncılık


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER