› 
 › 
Pudra.com 10.01.2013

Bu kitapta siz de varsınız: Aşk, Yemeği Acılı Sever

Serpil Şahin’in, nam-ı diğer Kalembitijeyn’in blogunda ve bazı kadın sitelerinde yazdığı, yazıp da yayınlamadığı hikayelerden oluşan "Aşk, Yemeği Acılı Sever", Epsilon Yayınevi'nden çıktı.

Satır aralarında karşınıza çıkan kadın ya da adamlardan birinde kendinizi bulacağınız bir kitapla tanıştırıyoruz sizi: Aşk Yemeği Acılı Sever.

Bu kitapta siz de varsınız: Aşk, Yemeği Acılı Sever

Size; sizi ve hislerinizi anlatan küçük öykülerin derlendiği "Aşk Yemeği Acılı Sever" kitabında, acının da aşka dahil olduğunu, acıyı gözardı etmek yerine kabullenmek ve normalleştirmek gerektiğini görüyorsunuz.

Serpil Şahin’in nam-ı diğer Kalembitijeyn’in blogunda ve bazı kadın sitelerinde yazdığı, yazıp da yayınlamadığı hikayelerden oluşan, Epsilon Yayınevi etiketi ile çıkardığı bu ilk kitabındaki farklı hikayelerle; zaman zaman kendinize kızacak, zaman kendinize gülecek, zaman zaman yalnız bir birey olmaktan korkacaksınız.

Yazar, satırlarına başlamadan önce yazdıkları ile ilgili birkaç ipucu veriyor:

“Yaşadıklarıma... Yaşayamadıklarıma...
Yaşamak istediklerime...
Hayallerime...
Sevgime... Küskünlüğüme... Öfkeme...
Sana... Ona... Hepinize...”

Yaşadığınız kötü deneyimlere, yaşayamadıklarınıza, yaşamak istediklerinize daha ne kadar hayıflanacaksınız? Hayalleriniz daha ne kadar hayal olarak yaşamaya devam edecek? Küskünlüğünüz, öfkeniz daha ne kadar sevginizin önüne geçecek? Siz haricinde başkalarının istediklerine daha ne kadar evet diyeceksiniz? Ne zaman kendinizi dinlemeye başlayacaksınız? Yaşlandığınızda mı istediklerinizi elde edeceksiniz? "Aşk Yemeği Acılı Sever", tüm bu soruların ve kendinize sorduklarınızın cevaplarını aramanız için çok işinize yarayacak.

Aşk, Yemeği Acılı Sever
Serpil Şahin
Epsilon Yayınevi
Fiyatı: 18 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER