› 
 › 
04.12.2020

Kişiliğin kaderin mi?

Bir kişilik tipini nasıl tanırsınız? Bu tip sizi kendine nasıl çeker? Bu tiple neler yaşarsınız? ve hatta "ondan nasıl ayrılırsınız?" sorularının yanıtları

İZLE: ÇOCUĞUNUZU KENDİNE GÜVENLİ YETİŞTİRİN👇 
Psikolog Pınar Maro’nun insan ruhunun derinliklerine odaklanan ikinci kitabı “Kişiliğin Kaderin mi?” üçüncü baskısını yaptı. Kitap, yeni yıla girerken kendisine ve çevresiyle olan ilişkilerine daha yakından bakıp, yeni bir boyut kazandırmak isteyenler için, farkındalık kapılarını, bir daha kapanmamak üzere, sonuna dek açıyor.

Kişiliğin kaderin mi?

“Bir kişilik tipini nasıl tanırsınız? Bu tip sizi kendine nasıl çeker? Bu tiple neler yaşarsınız?” ve hatta “Nasıl ayrılırsınız?” sorularının yanıtlarını arayanlar için...

Kişiliğin kaderin mi?Okura farkındalık ve kabulün, daha az hayal kırıklığı ile yaşamanın şifrelerini sunan “Kişiliğin Kaderin mi?” ana-baba, karı-koca, ebeveyn-evlat, ast-üst, sevgili, arkadaş, yaşamdaki tüm rollerimiz ve tüm ilişkilerimizin şifresini kıracak bir başucu kitabı olma özelliği taşıyor.

11 kişilik yapısının ve bunların tanımlayıcı özelliklerinin yer aldığı kitap; ilişkilerimizdeki sıkıntılara, açmazlara, can acıtıcı sorulara yanıt sunuyor.

“Kişiliğin Kaderin mi?” tanıdığımız ya da tanıştığımız her insan için, ama en başta kendimizi daha iyi anlamak için tekrar tekrar başvurulacak bir el kitabı.

Pınar Maro, kendimizden ve karşımızdakilerden ne bekleyip bekleyemeyeceğinizi bilirsek daha az hayal kırıklığı yaşamamızın, kabule doğru yola çıkabilmemizin ve daha mutlu olmamızın mümkün olabileceğini belirtiyor.

Pınar Maro’nun Alfa Yayınları’ndan çıkan ve kısa sürede büyük ilgi gören ikinci kitabı “Kişiliğin Kaderin mi?” üçüncü baskısını Kasım ayında yaptı.

Psikolog Pınar Maro kimdir?

Pınar Maro15 Eylül 1963’te Adana’da doğdu. Saint Benoit Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nden lisansüstü derecesini aldı.

İş hayatına İntermed Tıp Merkezi’nde başladı. Daha sonra kendi işini kurdu. 2019’da Artemis Yayınları tarafından yayımlanan “Mutluyken Zaman Hızlı Akar” adlı ilk kitabı 5. baskısını yaptı. Yazarın ikinci kitabı “Kişiliğin Kaderin mi?” Eylül 2020’de okuyucu ile buluştu.

Bir erkek, bir kız çocuk ve bir de torun sahibi olan Maro, halihazırda yazmaya ve zaman zaman danışan görmeye devam ediyor. Bodrum ve İstanbul’da yaşıyor.

Mutluyken zaman hızlı akar - Pınar MaroMutluyken Zaman Hızlı Akar
Artemis Yayınları, 2019

Ve gün gelir insan felakete bile uyum sağlar...

"Az sonra cesur, eğlenceli, akıllı, hınzır, çalışkan, yorgun ve kararlı bir kadının anı-romanında kaybolacaksınız. Bir psikoloğun anılarını belli bir yaştan sonra gözden geçirmesi ve hikâye ediş şekli, onca acıya rağmen nasıl bu kadar sürükleyici olur, göreceksiniz." - İclal Aydın

Size şu soruyu sormak istiyorum: En sevdiğinizle dört sene aynı çatı altında ha öldü ha ölecek diye yaşadınız mı hiç? Bir düşünün derim. Çok ama çok ağır bir tecrübe. Allah hiçbirinize yaşatmasın.

Şimdi eğer sevdiğiniz yanınızdaysa sımsıkı sarılın ona. Eğer yoksa, kendinize sımsıkı sarılın. Sonuçta siz biricik ve teksiniz.

Ve bu da sizin hayatınız...


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER