› 
 › 
Pudra.com 14.02.2012

Osmanlı'nın en zor dönemlerinde Egeli bir kız: Cavidan

Argün Albayrak tarafından kaleme alınan "Cavidan" Kerasus Yayınları'ndan çıktı.

Osmanlı’nın en cabbar dönemlerinde bakire ruhu ve bir başına kaldığı bedeniyle Françe topraklarında istihbarat yapan Egeli bir kızın ölümsüz mücadelesi... Cavidan, içinden bir türlü çıkamadığı geçmişini aydınlatmak için uğraş verirken, Osmanlı’ya olan inanç ve bağlılığını yüceltmek adına yaşadığı ömrünü hak indinde hak etmeye çalışıyor.

Osmanlı'nın en zor dönemlerinde Egeli bir kız: Cavidan

Cavidan, içinde uyuyan "özlemleri ve aşkları" uyandırırken, yalnız dünyasının derinliklerindeki "masumiyet dolu günlerini" arıyor. Yürüdüğü yolda karşısına çıkan her mendebur vakaayı ince zekası, cesareti ve onurlu kalbiyle aşan "Cavidan", yüreğinde yaşattığı "inancı" ile bizleri uzun ve heyecanlı bir arbedenin içine sokuyor. Yeni dünya düzeninin temelini teşkil eden 1500’lü yılların karanlığına girerken, ruhumuzda köpüren sessiz duyguları da uyandıracağız.

Cavidan’ın uzun ve heyecan dolu yolculuğunda; bir aşkın hiç dinmeyen kanlı arbedeler ile tozu dumana katan karmaşaların içinden doğuşuna tanık olacaksınız.

Kerasus Yayınları tarafından çıkan romanın yazara ait tüm geliri, "Baba Beni Okula Gönder Kampanyası" ile "Düzce Cumayeri Mehmet Metin İlkokuluna" bağışlanacak.

Cavidan
Argün Albayrak
Kerasus yayınları
Fiyatı: 20 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER