› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 02.11.2012

Perihan Mağden'den yeni kitap: Yıldız Yaralanması

Perihan Mağden'in yeni kitabı "Yıldız Yaralanması" bugünden itibaren okuyucusuyla buluşuyor. Everest Yayınları kitap için yarından itibaren sinema salonlarından gösterilecek bir de tanıtım filmi hazırladı.

Yazar Perihan Mağden uzun süren suskunluğunu yeni kitabı "Yıldız Yaralanması" ile bozdu. Everest Yayınları'ndan bugün çıkan kitabın hikayesi, çok ünlü bir şarkıcı olan Yıldız'ın, hayranı Sun'un aniden hayatına girmesi ile keşfedilmeye başlanan sırları ve yaralarının etrafında şekilleniyor.


İlk baskısı 30 bin adet yapılan "Yıldız Yaralanması"nın bir bölümünde şu sözlere yer veriliyor:

Dönmemiş Yıldız. Dönseydi duyar uyanırdı zaten. Beni yaraladı yine, diye düşünüyor. Sonra da yok oldu. O bitmeyen ufak kaçamaklarından birine gitti. Nereye gitti ki? Cengiz Beyle Maldivlere gidiyor yarın! Teo Man, diye geçiriyor içinden, anında içi üşüyor. Tabii ya, onunla olmaya gitti. Cengiz Beyle bir nevi mecburiyetten çıktığı seyahatten önce, hakiki aşkına koştu. Kavuştu.

Beni niye yaraladın peki? Beni niye hep, habire yaralıyosun? Neyim ben? Kırıp dökeceğin oyuncak bi bebek mi?

Hikmet Hanım'ın saçının kesildiği gece oyuncak demesi geliyor aklına. Haklı işte! Ahçı da haklı, Muhittin de. Onu Yıldıza karşı uyarmakta haklılar. Hıncını benden çıkarıyosun. Annenin sana yaptıklarının, herkesin sana yaptıklarının hıncını, intikamını- aynaya bakarak bağıra bağıra söylüyor bu lafları.


Perihan Mağden, kitabının tanıtımına katkıda bulunması amacıyla herhangi bir yere röportaj vermeyecek. Ancak Everest Yayınları kitabın tanıtımı için sadece sinema salonlarında film başlamadan önce gösterilecek bir reklam hazırladı. Reklam filmi, yarından itibaren tüm sinema salonlarında gösterime girecek.

Perihan Mağden'in "Yıldız Yaralanması" adlı kitabının tanıtım filmini izlemek için tıklayın.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER