› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 11.05.2012

Seda Kaya Güler'den "Kıpkırmızı" bir kitap

Gazeteci-yazar Seda Kaya Güler, 10 yıl aradan sonra "Kıpkırmızı" adlı kitabını okuyucuya sunuyor. Güler kitapta, büyük umutlarla evlenen genç kadınların hayal kırıklıkları ve hemen hemen benzer konulardaki yakınmalarını anlatıyor.

Rengarenk Kırmızı dergisinin imtiyaz sahibi, gazeteci Seda Kaya Güler, yeni bir romanla okuyucu karşısına çıkıyor. Kitabın adı da dergiden ilham almış gibi görünüyor: Kıpkırmızı.

Seda Kaya Güler'den

Epsilon Yayınevi'nden çıkan kitap, Seda Kaya Güler'in 10 yıl önce yazdığı "Aşk, Seks ve Kadınlara Dair" kitabından sonra çıkardığı ilk romanı.

Kitap yamaya verdiği uzun arada okuyucularından yüzlerce mektup aldığını söyleyen Güler, "Büyük bir yüreklilikle aşk ve seks hayatlarını paylaştılar benimle. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu kitap da bu hikâyelerden yola çıkarak yazıldı" diyor.

Kitap, büyük umutlarla evlenen genç kadınların hayal kırıklıkları ve hemen hemen benzer konulardaki yakınmalarını içeriyor.

Kitabın kahramanı genç bir kadın. Adı yok. Önemi de yok. Bizden biri. Otuzuna yaklaşmış. Evlenmiş, boşanmış. Aşkı arıyor ve tabii cinselliğini yaşamak istiyor. Hem aile hem de toplumsal baskılarla kuşanmış bu kadının hayatına bir gün bir erkek giriyor ve her şey değişiyor. O güne kadar seksle ilgili bildiği her şey alt üst oluyor...

Bir solukta okunabilecek güzellikteki "Kıpkırmızı", kitapçılardaki yerini aldı.

Kıpkırmızı
Seda Kaya Güler
Epsilon Yayınevi
Fiyatı: 12.50 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER