31.07.2017

Hayallerin ötesinde bir performansa sen de ortak ol!

Yeni müzik akımının dünyada ki öncüleri 5- 6 Ağustos’ta Bodrum Xuma Village’da. 12 saat aralıksız eğlencenin detayları ise sizler için haberimizde.

2 gün boyunca, günde 12 saat, 2 ayrı sahnede, ardı ardına sınırsız müzik için hazır mısın?

Yaz eğlencelerine bir yenisi; Vakkorama Powerful Festivali
 
Yeni müzik akımının dünyada ki öncüleri 5- 6 Ağustos’ta Bodrum Yalıkavak Xuma Village’da  sevenleriyle buluşacak. Vakkorama ve Power FM’in düzenlediği "Vakkorama PowerFul Festival" ile dünyaca ünlü grup ve DJ’ler Bodrum’da müziğin sınırlarını zorlayacak.

Günde 12 saat aralıksız performansların 2 ayrı sahnede sahneleneceği ve sürpriz etkinliklerle renklenecek festivalde, Dünyada hızla yayılan yeni müzik akımının öncüleri Timboletti, Dest, Estray ve daha fazlası sıcak yaz günlerinin enerjisini daha da arttıracak.

 
i

Vakkorama Powerful Festival; Müzikle zamanda sınırsız yolculuk!
2 gün sürecek festivalde; Vibes On a Summer Days, The Nova Jazz&Blues Night gibi ünlü festivallerde sahne alan Mo’Horızons Soundsystem, Amerika, Arjantin, İspanya, başta olmak üzere birçok ülkede geniş hayran kitlesi bulunan Mateo Kingman özgün performanslarıyla festival alanını canlandıracak. Ünlü Dj Estray etnik, spiritüel elektronik müziği ile herkesi büyülerken, elektronik müziğin cesur ismi, hip hop, reggae, drum’nbass ve house müzik ile tanınan Alman Timboletti ile Dest, Laroz Camel Rıder’da performanslarıyla Vakkorama PowerFul Festival’de buluşacak.
 
Deep, Afro müziğin ünlü ismi DJ Pappa dikkat çekici dinamik müziğiyle, Stavroz, Deeperıse FT. Jabbar, Kerala Dust, P.Brothers’, Dandara, KMLN ve Jhon Montoya gibi isimler Vakkorama Powerful Festival süresince hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atacak.
 
5- 6 Ağustos Bodrum Yalıkavak XumaVillage’da sınırsız eğlence ve müzik ile eşsiz bir bir deneyim sizi bekliyor. Vakkorama PowerFul Festival biletleri Mobilet’de… Şimdiden yerinizi ayırtın, yazın tüm enerji ve coşkusunu hissettirecek bu muhteşem festivali kaçırmayın.
 
VAKKORAMA POWERFUL FESTiVAL PROGRAMI


5 AĞUSTOS CUMARTESİ
12:00     DEST
13:30     ESTRAY
15:00     TIMBOLETTI
16:30     DANDARA /LIVE
18:00     KMLN /LIVE
19:30     P. BROTHERS /LIVE
21:00     MO’ HORIZONS SOUNDSYSTEM /LIVE
22:30     STAVROZ /LIVE
 
6 AĞUSTOS PAZAR
12:00     ESTRAY
13:30     DEST
16:30     DJ PAPPA /LIVE
18:00     LAROZ CAMEL RIDER
19:30     MATEO KINGMAN /LIVE
21:00     JHON MONTOYA /LIVE
22:00     DEEPERISE FT. JABBAR /LIVE
22:30     KERALA DUST /LIVE


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER