28.04.2022

7-8 Mayıs'ta Goran Bregoviç ve Adamlar Küçükçiftlik Park'ta

7 Mayıs Cumartesi günü Goran Bregoviç, Shantel, BaBa ZuLa ve Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası; 8 Mayıs'ta ise Adamlar konserleri olacak.

2022 yılı açık hava sezonu başlıyor. Mayıs ayı itibarıyla yazlık düzenine geçiş yapan KüçükÇiftlik Park’ın ilk etkinliği, 7 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” olacak. İstanbullular, Goran Bregoviç Wedding & Funeral Band, Shantel, BaBa ZuLa ve Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası’yla bahar coşkusunu yaşayacakları festivalde gün boyu dans edecek ve dev mangallarda pişirilen lezzetlerin tadını çıkacaklar. 8 Mayıs Pazar akşamı ise alternatif müziğin öne çıkan temsilcilerinden Adamlar, KüçükÇiftlik Park’ın efsaneleşen konser serisi “100% Müzik Sunar: Park’ta Rock” kapsamında dinleyicileriyle buluşacak. 

Goran Bregoviç 7 Mayıs'ta İstanbul'da! 

“İSTANBUL’DA BAHAR”, BAHARIN GELİŞİNİ MÜJDELİYOR!

KüçükÇiftlik Park tüm İstanbulluları, “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile uzun bir aradan sonra güzel günlere dönüşümüzü kutlamaya davet ediyor. 7 Mayıs Cumartesi günü bir panayır havasında gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da gün boyu sürecek müziğin ve dansın yanı sıra dev mangallarda pişirilecek mangal lezzetleriyle adeta bir şölen yaşanacak. 

Balkan müziği denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Goran Bregoviç ve orkestrasının sevilen şarkılarıyla İstanbulluları coşturacağı festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini ayrıca, DJ setiyle Shantel ve dünya festivallerinin de gediklisi haline gelen, sevilen şarkılarıyla ritmi hiç düşürmeyen BaBa ZuLa ile Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası yüzdeyüz müzikle renklendirecek. 

PARK’TA ROCK KONSERLERİ ADAMLAR ile BAŞLIYOR!

KüçükÇiftlik Park’ın geçtiğimiz yaza damga vuran Park’ta Rock serisi 2022 baharında, Adamlar’ın 8 Mayıs Pazar akşamı vereceği konserle geri dönüyor. Alternatif sahnenin en başarılı gruplarından Adamlar, hip-hoptan uzun havaya, tangodan rock müziğin en damar hallerine ve oradan da elektronik müziğe farklı janraları aynı potada başarıyla toplayan Türkçe sözlü müzik üretiyor. 

Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar), Berkan Tilavel (davul), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Berat İşçioğlu’dan (bas gitar) oluşan Adamlar grubu 2014’te ilk albümü Eski Dostum Tankla Gelmiş’i, 2016’da Rüyalarda Buruşmuşuz adlı ikinci albümü, 2019’da ise üçüncü albümü Dünya Günlükleri’ni yayımladı. 2021 yılının sonunda dört şarkıdan oluşan Harekete Kimse Mâni Olamaz. Part1 adlı EP’yi dinleyiciyle buluşturan Adamlar, başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER