› 
 › 
11.04.2023

Coffex İstanbul Kahve Fuarı 4-7 Mayıs'ta

Bu yıl beşincisi düzenlenen Coffex İstanbul Kahve Fuarı 4-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Coffex İstanbul, kahve endüstrisi ve yan sanayiler için en önemli fuar platformu olma

Coffex İstanbul Kahve Fuarı 4-7 Mayıs'ta
özelliğini taşıyor. Fuar, bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sektör profesyonelleri ve
kahve severleri bir araya getiriyor.

Kahve profesyonelleri ve tutkunlarının her yıl merakla beklediği Coffex, önceki yıllarda
olduğu gibi fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar ve sayısız etkinlik yaşatacak.

2023 yılında 5. kez düzenlenecek olan fuarda; uluslararası ve ulusal profesyonel kahve makineleri coffee shop’lar, 3. dalga kahve ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları ve üretici ülkeler, kavurmacılar, kahve kavurma makineleri, kahve öğütme firmaları, ev tipi kahve ve çay makineleri, geleneksel Türk kahvesi makineleri, kahve makinesi ihracatçı ve ithalatçıları, soğuk demlenmiş kahve ve içecekler, kahve dükkanları, kahve ve kafein yan ve destek ürün markaları, ülkeler, karton bardaklar, ambalajlar, butik çay markaları, çikolata, gurme dondurma ve tasarımcılar yer alacak.

Profesyoneller Coffex İstanbul Kahve Fuarı’nda olacak
 
coffex istanbul kahve fuarı

Türkiye'nin profesyonel ve kapsamlı tek kahve endüstrisi organizasyonu Coffex İstanbul’da katılımcılar ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurabilecek, markaları için B2B görüşmeler sunarken aynı zamanda sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarını dinleyebilecek. Çeşitli workshop, konferans ve söyleşi gibi zengin içeriğe ve etkinliklere sahip olan fuar için biletler mobilet'te satılıyor.

Festival sponsorları arasında Cafemarkt, Pınar Süt, Makfilter, AVC Ambalaj, Asya Su gibi pek çok güçlü marka bulunurken Coffex İstanbul Festivali’nin iletişim sponsorluğunu sektörün yenilikçi ajanslarından Flink PR Digital Works üstlendi.

İLGİLİ HABERLERİMİZ:

​İstanbul'un en iyi 3 kahve dükkanı
3. nesil kahve anlayışı hayatımıza girdi gireli pek çok kahveci ile tanıştık. Zamanla hangisi daha iyi, ayırt etmeyi öğrendik. İşte iyi kahvenin 3 adresi.

​Evde filtre kahve demlemenin incelikleri
Evinizde çok daha iyi filtre kahve deneyimi yaşamak istiyorsanız, işte kahve ve su oranından, suyun TDS & pH değerlerine kadar bilmeniz gereken her şey!

​Kahve pişirme ve demleme yöntemlerine göre doğru kahveyi seçin
Kahve Uzmanı Pınar Demir ile kahvenin inceliklerine değindik. Çünkü kaliteli kahveyi ayırt etmek sanıldığı kadar kolay değil.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER