› 
 › 
Pudra.com 27.07.2011

Akaretler'e yeni mekan: KAF:F

Etnik Türk ve Osmanlı dokunuşları olan mekânda günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak, rahatlamak, dinlenmek, eğlenmek, dans etmek isterseniz aradığınız adres Akaretler’de açıldı!

Yaz sıcaklığını hissettirmeyen esintisiyle günün yorgunluğunu atmak ister misiniz? İş çıkışında dostlarınızla kokteylinizi yudumlamak? Eşsiz atmosferiyle şık bir yemek yemek? Ya da özel davetlerde dostlarınızla eğlenmek? Aradığınız her şey bundan böyle KAF:F’da!

Akaretler'e yeni mekan: KAF:F

Eğlence ve kalitenin adresi Akaretler’de, işletmesini Mehmet Davran’ın yaptığı KAF:F, sizlerin yaşamlarına bambaşka bir renk katıyor. Saat 17.00’den 02.00’ye kadar hizmet veren KAF:F, bir şeyler içmek ve atıştırmak için uğrayabileceğiniz veya dostlarınızla iş çıkışlarında günün yorgunluğunu atabileceğiniz renkli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Bar şefi İsa Gündüz ve ekibinin hazırladığı fresh kokteyllerle başlayan keyif ritüeliniz, şef Uğur Erbaş’ın sihirli dokunuşlarıyla hazırlanan Dünya ve Türk mutfağının harmanından oluşan menüden seçeceğiniz lezzetlerle doruk noktasına ulaşıyor.

Müzik kalitesiyle de adından söz ettiren KAF:F, 90’ların Türkçe parçalarından güncel yabancı müziklere kadar geniş müzik yelpazesiyle saat 22.30’dan itibaren yerinizde duramayacağınız, sürprizlerle dolu bir ortam sunuyor. Müdavimi haline geleceğiniz mekânda kişiye özel partiler ve kına geceleri de düzenlenebiliyor. Enerjinize enerji katan mekân, daha sakin zaman geçirmek isteyenlere de aynı lezzetleri Akaretler’in muhteşem dokusuyla sizlere ön bahçesinde sunuyor. KAF:F ’ın küçük, sevimli, samimi ama büyük etki bırakan gizli bahçesinde unutulmayacak zamanlar için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın!


Kaf:f
Sıra Evler No:34, Akaretler
Tel: 0212 227 97 01


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER