› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 10.06.2014

Bebek Şenliği 2014

Bebek Şenliği bu yıl 13-14-15 Haziran tarihleri arasında Bebek Parkı ve çevresinde gerçekleşecek. Bebek’in neşesi, İstanbul’un en güzel yaz renklerinden olan Bebek Şenliği'ni kaçırmayın.

Siz de güzel havanın tadını çıkarmak, nefis bir deniz havası almak ve biraz da eğlenmek mi istiyorsunuz? O zaman bu hafta sonu Bebek Şenliği’nde buluşuyoruz! Bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen Bebek Şenliği 3 gün boyunca yine birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 13 Haziran Cuma günü açılışı yapılacak şenlikte gün boyunca DJ performansları yer alırken, akşamları ise çeşitli gruplar sahne alarak katılımcıları eğlendirecek.

Bebek Şenliği 2014

Genç sanatçıların eserlerinin sergileneceği modern pazarların da kurulacağı şenlikte, vintage kıyafet, el yapımı takı, kitap, hediyelik ve ev aksesuarı gibi farklı türden birçok ürün bulunacak. Moda tasarımcılarının da ziyaretçilerle buluşacağı Bebek Şenliği’nde stantlar saat 10:00’dan 23:30’a kadar açık olacak.

Bu yıl da her zaman olduğu gibi şenliğin tadını minikler çıkaracak. Çocuklar için atölye çalışmaları, eğlence aktiviteleri, hobi ve oyun alanlarında workshop'lar düzenlenecek.

Alışveriş, müzik ve eğlenceye doymak, şehrin en güzel yerinde, deniz kenarında çınar ağaçlarının arasında keyifli bir hafta sonu geçirmek için 13-14-15 Haziran tarihlerinde siz de Bebek’te olun!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER