› 
 › 
PUDRA.COM 25.09.2009

Cafe Home Store Bağdat Caddesi’nde!

Cafe Home Store, keyifli bir alışveriş sonunda hoşça vakit geçirmeniz için İtalyan, Fransız ve Japon mutfaklarıyla zengin bir menü sunuyor.

Türkiye’de cafe ve mağaza konseptini bir araya getiren Home Store, hizmet verdiği ilk günden itibaren hafif ve taze yiyecekler ile damak tadımızı şenlendiriyor.

Cafe Home Store Bağdat Caddesi’nde!


İlk olarak, Çağlayan Home Store’ da yakaladığı başarıyı Akmerkez, Florya Fly Inn, Nişantaşı, Ankara’da Filistin ve Ankamall’ da devam ettiren Home Store, Bağdat Caddesi’ndeki yeni yeri ile yoğun ilgi görüyor.

Cafe Home Store, menüsüne İtalyan ve Fransız mutfağının yanı sıra Japon mutfağını da ekleyerek zengin seçenekler sunuyor. Hem Türk damak tadına uygun, hem de dünya mutfağına sahip Cafe Home Store, tamamı doğal ve taze baharatlarla hazırlanmış 150’ nin üzerinde yemek çeşidiyle misafirlerini ağırlıyor. Leziz pizzaları, ev yapımı makarnaları ve salata çeşitleri başta olmak üzere, sadece taze meyvelerden hazırlanmış frozenları, değişik kokteyllerı, alkollü ve alkolsüz kahveleriyle de iddiasını sürdürüyor.

Keyifli bir akşam geçirmek isteyenler için Bağdat Caddesi Cafe Home Store, her gün saat 10.00’dan akşam 24.00 kadar açık.


Rezervasyon için: 0216 357 57 57
www.homestore.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER