› 
 › 
pudra.com 09.06.2009

En ‘cool’ yoğurtçu

Caddebostan’da üçüncü şirin dükkanını açan Yoort, lezzetli ve sağlıklı yoğurtlar sunuyor.

Şehrin en cool yoğurtçusu olarak yola çıkan Yoort, İstinye Park ve Capitol Alışveriş Merkezleri’ndeki dükkanlarından sonra üçüncüsünü Bağdat Caddesi üzerinde Caddebostan’da açtı. Yoort, insanın içini açan dekorasyonu, birbirinden komik oyuncakları, lezzetli ve sağlıklı zengin yoğurt menüsüyle sık sık uğranılası bir mekan…

En ‘cool’ yoğurtçu

Sağlıklı, yüzde 100 doğal Türk yoğurdunu donmuş şekilde ve bol çeşitli olarak hazırlayan Yoort, yoğurtların üstünü de taze meyveler, yemişler ve şekerlemeler dahil 24 farklı ‘topping’ ile süslüyor! Dolayısıyla Yoort, hem sağlıklı, hem lezzetli bir menüye sahip.

Mağazada aynı zamanda Japon, Amerikan, Kanadalı ve İngiliz sanatçıların sınırlı sayıda tasarladığı muhteşem oyuncaklar da yer alıyor. Oyuncakların tamamını görmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Neden sağlıklı?
Yüksek oranda kalsiyum içeren yoğurtlar kemik yapımız güçlendirmeye yardımcı oluyor. Lif ve probiyotik bakteriler sindirim sistemimizi düzenliyor. Ayrıca tamamen yağsız bu yoğurtlar kalp ve damar sağlığımızı koruyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER