› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.03.2012

İstanbul Doors'un yeni restoranı GiGi İstinye Park'ta

İstanbul DoorsGroup'un en yeni mekanı İstinyePark Beymen içindeki GiGi. Fransız bir bar-brasserie olarak tasarlanan GiGi şık, renkli ve cazibeli...

İstanbul'daki en özel restoranları bünyesinde burunduran İstanbul DoorsGroup'un en yeni mekanı İstinyePark Beymen'in içinde açıldı. Fransız bir bar-brasserie olarak tasarlanan ve detaylarla İstanbul'a adapte edilen GiGi şık, renkli ve cazibeli...

İstanbul Doors'un yeni restoranı GiGi İstinye Park'ta

İstanbul'a uyarlanan bu Parisien dekorasyon Sinan Erül tarafından yaratılmış. Kullanılan canlı ve parlak renkler, kuş kafesleri, kırmızı güller, aynalar, pembe aydınlatmalarla baştan çıkarıcı.

Menüsü klasik Doors Group detaylarını taşıyor. Dünya klasikleri ve Akdeniz mutfağı harmanı... Önümüzdeki ilkbahar ve yaz için çok popüler olacağını şimdiden söyleyebileceğimiz kokteylleri ve geniş içki menüsüyle GiGi yemek öncesi ve sonrası da rahatlıkla buluşma mekanı olarak tercih edilebilir.

Servis görevlilerinin Beymen tasarımı kıyafetlerle servis yaptığı GiGi'de hafta içi ve haftasonu DJ performansları var. Saat 10.00'da kahvaltıyla başlayan servis gece 23.00'e kadar restoran olarak devam ediyor. 23.00'ten sonra bir kulüp olan GiGi haftanın her günü açık (mutfak 24.00'te kapanıyor).


GiGi
İstinyePark AVM
No: 476-477-481
Tel: 0212 345 56 50


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER