› 
 › 
01.02.2011

Machka Park Meyhanesi

Maçka Parkı’ndaki muhteşem konumuyla dikkat çeken Machka Park Meyhanesi; muhteşem mezeleri, dekorasyonu ve dillere desten Machka Fasıl grubu ile konuklarını ağırlıyor.

İstanbul yeme içme, eğlence hayatına farklı bir soluk getiren ve eğlenceli geceleriyle dikkat çeken Machka Park Meyhanesi, Aralık 2010’da başladığı yolculuğunda konukları için lezzetli ve unutulmaz anlar vaat ediyor.

Machka Park Meyhanesi

Şef Harun Yıldız’ın ustalıkla hazırladığı mezeleri ve gurme lezzetleriyle fark yaratan Machka Park Meyhanesi, şehrin merkezinde muhteşem Maçka Parkı manzarası eşliğinde yemek yemeğe ve eğlenmeye olanak sağlıyor ve her yaştan insanın keyfine eşlik ediyor.

Sektörün önde gelen isimlerinden Uğur Bozkurt’un işlettiği Machka Park Meyhanesi konuklarına muhteşem mezeler ve gurme lezzetlerin yanı sıra, Machka Fasıl Grubu Ve Ünsal’ın muhteşem sahne performansı ile unutulmayacak eğlence sunuyor.

Rahat ve konforlu dekorasyonuyla konforlu bir ambiyansa sahip Machka Park Meyhanesi; tadıyla, eğlencesi ile ve asla ödün vermediği hizmet kalitesi ile İstanbul’un favori adreslerinden biri olmaya aday…

Machka Park Meyhanesi 2011 yılında şirket yemekleri, doğum günü kutlamaları ve her türlü özel davet için ilk durak olacak…


Pazar günleri hariç haftanın her günü 12:00 – 02:00 saatleri boyunca hizmet veriyor.

Favori Lezzetleri: Topik, Muammara ve Zeytinyağlı börülce

Müzik tarzı: Akşam yemeği saatleri boyunca Alaturka fasıl; gecenin ilerleyen saatlerinde Dev kadrosu ile Ünsal eşliğinde müziğin ritmi hızlanıyor.

Fix Menü: 100 TL


Machka Park Meyhanesi:
Mim Kemal Öke Caddesi Maçka Demokrasi Parkı No:4-5-6 Maçka / İstanbul
0 212 231 15 50
bilgi@machkapark.com


www.machkapark.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER