› 
 › 
pudra.com 05.04.2011

Pasta tutkunlarının lezzet adresi: Canella Bakery

Patisserie mutfağının, Fransız ambiyansıyla Teşvikiye’de buluştuğu özel bir lezzet adresi Canella Bakery… Özellikle cupcakeleri ile oldukça iddialı.

Pasta tutkunlarının, tatlıyla olduğu kadar tuzluyla da mutlu olmasını bilenlerin hayallerini besleyen lezzet adresi “Canella Bakery”... Patisserie mutfağının, Fransız ambiyansıyla Teşvikiye’de buluştuğu özel bir lezzet adresi Canella Bakery… Özellikle cupcakeleri ile oldukça iddialı. Çikolatası dolgun brownieleri, taze meyvelerle bezenmiş tartları, kişiye özel tasarım pastaları, butik catering servisleri, hem göze, hem de damağa hitap eden tatlı ve tuzlu kurabiyeleriyle Canella Bakery İstanbul’un en özel pastaneleri arasında yerini alıyor.

Pasta tutkunlarının lezzet adresi: Canella Bakery

Canella Bakery ile lezzetlenen düğün trendleri
Pastane lezzetlerinde keyifli trendlerin öncüsü olmayı başaran Canella Bakery’nin birbirinden özel tasarım pastaları, sadece düğünle sınırlı değil, nişanlarda da oldukça iddialı. Ayşe Şenol’un girişimiyle bu sene düğünlerde sadece büyük pastalar görmeyecek, küçük porsiyonluk ya da eğlenceli sunumlarıyla dikkat çeken cupcake pastalara da oldukça sık rastlayacağız. Nikâh şekerleri de klasik alternatiflerinin yerine tematik ve oldukça şehirli görünümleriyle sezonun yükselen trendlerinden…Anneler Günü’nün en tatlı alternatifi
Anneler Günü’nde annesine lezzetli bir gün yaşatmak isteyenleri Canella Bakery’de benzersiz tatlar bekliyor. İster catering servisi ile ona sürpriz bir parti hazırlayın, isterseniz taze çileklerle bezenmiş, Canella Bakery’nin ünlü çilekli tartıyla ona mutluluk katın… Tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edecek bir lezzeti muhakkak Canella Bakery’da bulacaksınız.

Yaz geldi, yaşasın lezzetli ev partileri
Gün geçmiyor ki ev partileri daha da artsın… Son yılların yükselen trendi ev partileri bu yaz da ihtişamını koruyor. Canella Bakery Catering’in lezzetli ve rafine servisi ile bu sene partiler, havuz başı davetleri ve açılışlar daha da keyifli.

Annelik heyecanına, ilk yürüyüş ve ilk kelimeye anlam katan tatlar
Canella Bakery’nin birbirinden neşeli, mavi, pembe, oyuncaklar gibi tasarlanmış, süslü cupcake’leriyle artık baby shower partileri daha da renkli… Yeni doğum yapanları ziyaret edenler için sunulan ikram servisi de oldukça popüler. Bebeğinizin doğal malzemelerle hazırlanmış, oldukça sağlıklı ve bir o kadar da eğlenceli ilk yaş günü pastası da, birbirinden keyifli alternatifleri ile Canella Bakery’de…

Canella Bakery Hakkında;
Canella Bakery’e lezzetleriyle hayat veren Ayşe Şenol’un keyifli bir hikâyesi var. Çocukluğundan bu yana mutfaktaki hünerleriyle ailesinin ve yakın çevresinin dikkatini çeken Ayşe Şenol, bu tutkusundan vazgeçmeyerek, hayatını buna göre planlayanlardan… Lezzetlerini en doğru adreste, daha çok insanla paylaşmak isteyen Ayşe Şenol, bu anlamda Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Bu birikiminin yarattığı markaya oldukça önemli katkıları olduğunu savunan Ayşe Şenol, ünlü bir şefin liderliğinde, sadece pastacılık değil, mideye giden yolun her bir aşaması üzerine çalıştı. Amerika, İtalya ve Avusturya’da birbirinden özel eğitimler alan Ayşe’nin esas ilham kaynağı ise Avrupa’da pastacılık konusunda öne çıkan Viyana ve Paris…

Canella Bakery’nin her lezzeti benzersiz ama Ayşe Şenol için “Mutlu olmak isteyenlerin mutlaka tatması lazım” diye tarif ettiği çilekli tartın yeri apayrı… Sır gibi sakladığı reçetelerini ise “vazgeçilmez ve en doğal lezzetlerin buluşması” olarak özetliyor.

Canella Bakery
www.canellabakery.com
Teşvikiye Mahallesi, Şakayık Sok. No: 11 / C
Nişantaşı – İstanbul - 0212 241 30 63


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER