› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.10.2015

Private Reason kahvenin yeni adresi

Bebek'te en beğendiğimiz mekanlardan biri olan Private Reason, kahve tutkunlarına lezzetli seçenekler sunuyor.

Dünyanın dört bir yanından gelen nitelikli kahveleri, gurme mutfağından çıkardıkları birbirinden lezzetli ve sağlıklı ürünleri ile gündeme oturan Bebek’teki bu mekan, sıcak dekorasyonu ve yarattığı samimi ev ortamıyla beğenimizi kazanıyor. 

Private Reason kahvenin yeni adresi

Tazeliğe önem veren ve kendi mutfaklarından günlük olarak çıkardıkları tatlıların sunulduğu teşhir dolabı taze meyve, sebzelerin sunumları ile birleşince ortaya iştah açan  keyifli bir mekan bir yer çıkmış.

PRIVATE REASON Artisan Coffee & Kitchen
Mekan, Mahallenin Gurme Kahvecisi olarak kapılarını açmış olsa da, alışılmış Third Wave Coffee Shop'lardan çok farklı bir konsepte sahip olma özelliği taşıyor. Açık mutfaklarında günün her saatinde, hiçbir katkı malzemesi kullanılmadan çıkartılan sağlıklı ve hafif yiyeceklerin de ön planda olduğu bu menülerinde; tost’lar, panini’ler, makarnalar ve haftanın her günü sunulan yöresel yemeklerden oluşan leziz tatlar yer alıyor. 
Private Reason Kahve Dükkanı
Private Reason, Açıkhava Reklam Sektörünün önde gelen firmalarından REKLAM2010’un da kurucusu olan Vardar Topçu'nun açtığı ve hobilerinin hayat bulduğu bu mekan üstüne düşülerek ve titizlikle kurulmuş lezzet duraklarından.

Adres: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. Bağarası Sk. No:2/A Bebek, İstanbul
Telefon: (0212) 287 74 75


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER