› 
 › 
timeout.com 01.03.2010

Seraglio Bistro Salacak'ta

Dünya mutfağından lezzetlerden oluşan bistro tarzı menüsü ile Salacak sahilinde bulunan Seraglio, manzarasıyla dudak ısırtıyor.

Bu manzaraya karşı elbette insanın bir-iki kadeh içesi geliyor, yardımına mezeler yetişiyor. Çin böreği, Çerkez tavuğu, zeytinyağlı ıspanak kökü, fava ve özellikle Rum usulü kısır denemeye değer. Ana yemeklerden Seraglio usulü bonfile, beef stragonof ve fırında elmalı piliç dikkat çekiyor. Sınırsız yerli içki ile birlikte ortalama 60-70 TL hesap ödüyorsunuz. Pazar günleri Türk usulü kahvaltı servisi var. Canınız pancake çekerse istemekten çekinmeyin, o da mevcut. Gece 03.00’e kadar açık mekânda, Beykoz usulü paça çorbasını da gececilere öneriyoruz.

Seraglio Bistro Salacak'ta


Canlı müzik de var
Düğün, nişan gibi davetler için yaz-kış değerlendirilebilir, yazın bahçe ve veranda kullanımıyla kapasite 150’ye kadar çıkabiliyor. Seraglio’ya özel otopark ile park sorunu da ortadan kalkıyor. İç mekânda dekorasyon oldukça sade, göz yormuyor. Duvarlarda tuğla ve bir köşede duran ağaç ile doğaya karşı hassas bit tutum sergilenmiş, büyük boy resimler de duvarları renklendiriyor. Gruplara özel kapalı davetlere de ev sahipliği yapan mekânda, haftanın her günü canlı müzik eşliğinde kafaları çekebilirsiniz. Hafta içi yan flüt ve gitar eşliğinde Ezgi-Umut ile Türkçe pop, hafta sonu Tayfun Turan Band ve orkestrası ile Latin ve pop ve salı günlerine özel Latin Gecesi’ne dahil olup, haftanın her günü Seraglio’da canlı müzik eşliğinde yemek eşliğinde eğlenebilirsiniz.


Seraglio Bistro
(0216) 495 96 06
Salacak Sahil Yolu 25
www.seragliobistro.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER