› 
 › 
pudra.com 01.10.2009

Sonbaharda Su.a.di.ye Cafe keyfi

Bağdat Caddesi’nde iki katlı eski bir ev ve bahçede hizmet veren Su.a.di.ye Cafe’nin keyfi bu mevsimde çok ayrı!

Suadiye’nin en eski evlerinden birinin orijinal dokusuna sadık kalınarak yeniden dekore edilen Su.a.di.ye Cafe’yi Anadolu yakasında oturanlar çok iyi bilir. Bağdat Caddesi’nin en çok tercih edilen mekânı, keyifli iki katı ve bahçesinde hizmet veriyor.

Sonbaharda Su.a.di.ye Cafe keyfi

Pastel renkler ve minimal bir havanın hâkim olduğu mekânın duvarlarındaki tablolar ve özgün dekorasyon, ev sıcaklığında bir ortam yaratıyor. Bahçede de rahat oturma grupları ve minderlerle sıcak bir atmosfer yaratılıyor. Giriş katında ise, üç bölüm olarak tasarlanmış şık şömine yer alıyor.


Mönü de oldukça seçenekli ve lezzetli! İtalya, Fransa Meksika ve Amerika olmak üzere Dünya Mutfağından 128 çeşit yemek bulunuyor. Ana yemekler dışında, başlangıçlar, leziz doyurucu salatalar, farklı sandviçler ve olmazsa olmaz tatlılar var. Ayrıca, diyet yapanlar, vejetaryenler ve çocuklar için de özel menüler bulunuyor. Yerli-yabancı, alkollü-alkolsüz içki seçenekleriyle Cafe-Bar, Restaurant olmak üzere üç konseptin toplandığı cafe, haftanın yedi günü 09:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet veriyor.


Su.a.di.ye Cafe
Adres: Selim Ragıp Emeç Sokak No: 27 Suadiye
Tel: 0216 464 8500
Web: www.cafesuadiye.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER