@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.04.2014

Ahmet Güneştekin'in Güneşin Yüzleri Sergisi Hollanda'da

Ahmet Güneştekin, 21 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasında, Hollanda’nın önemli sanat kurumlarından Mark Peet Visser Gallery’nin Den Bosh’taki merkezinde "Güneşin Yüzleri" isimli bir sergi açıyor.

Ahmet Güneştekin, "Yüzleşme" başlıklı sergi dizisiyle 2012 yılında başladığı uluslararası sanat yolculuğuna 2014 yılında dünyanın önemli sanat merkezlerinde, dikkat çeken sergilerle devam ediyor. Son dönemde, özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da önemli koleksiyonlarla bir çok sanat kurumunun gözdesi haline gelen Güneştekin, kendisini Hollanda ve Belçika’da temsil eden Mark Peet Visser Gallery’de kişisel bir sergi gerçekleştirecek.

Ahmet Güneştekin'in Güneşin Yüzleri Sergisi Hollanda'da

Hollanda’nın önde gelen sanat kurumları arasında yer alan galerinin Den Bosch’taki merkezinde açılacak "Gezichtenvan de Zon / Güneşin Yüzleri / Faces of the Sun" başlığındaki sergi 21 Nisan-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında gezilebilir. Sergide Ahmet Güneştekin’in çoğu ilk defa sergilenecek olan "Güneş Patlamaları" ve "Optik Degrade Serisi"nden özel tablolarla 3 boyutlu konstrüksiyonlarının yer aldığı farklı üsluplardaki otuza yakın eseri sergilenecek.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER