@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 22.11.2012

Behiç Ak'ın toplu eserleri: “Yazmaya Çizmeye Devam” sergisi

30 yılı aşkın süredir sanatın farklı alanlarında çalışmalar üreten Behiç Ak'ın tüm eserlerinden derlenen “Yazmaya Çizmeye Devam” adlı sergisi 14 Aralık'a kadar Beyoğlu Karşı Sanat'ta.

Behiç Ak'ı sevenler, onun çalışmalarını heyecanla takip edenler için bir ilk bu haberimizin konusu: Otuz yılı aşkın süredir çocuk kitapları, tiyatro, karikatür, belgesel sinema ve kitap üreten Behiç Ak, tüm bu alanlardaki çalışmaları arasından seçtiği özel bir koleksiyon ile karşımızda. Beyoğlu, Karşı Sanat'ta 14 Aralık'a kadar gezilebilecek “Yazmaya Çizmeye Devam” isimli sergide Behiç Ak’ın farklı alanlardaki üretimlerinden geniş bir seçki yer alıyor: 30 yıldan bu yana Cumhuriyet Gazetesi'nde her gün çizdiği karikatürlerden örnekler, yazdığı tiyatro oyunlarına dair belgeler ve fotoğraflar, çocukların ve tabii büyüklerin sevgisini kazanan kitaplarından seçkiler, afişler, resimler ve daha pek çok çalışma... Sergide ayrıca Behiç Ak’ın 1994’te çektiği “Türk Sinemasında Sansürün Tarihi - Siyahperde” adlı belgeseli ve bazı oyunlarının video kayıtları da izlenebilir.

Behiç Ak'ın toplu eserleri: “Yazmaya Çizmeye Devam” sergisi

22 Kasım-14 Aralık 2012 tarihlerinde Beyoğlu-Karşı Sanat Çalışmaları salonlarında, pazar hariç her gün 11:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olan sergi Behiç Ak'ı seven, onun ürettiklerini toplu halde görmek isteyen tüm sanatseverleri bekliyor. Pudra.com editörlerinin çocukları ile gideceği sergiye siz de çocuklarınızı, yeğenlerinizi götürün, ki minikler çok sevdikleri Behiç Amca'larıyla tanışsın.


“Yazmaya Çizmeye Devam” Sergisi
Karşı Sanat Çalışmaları

Adres: Gazeteci Erol Dernek Sokak, Hanif Han No: 11/4 Beyoğlu, İstanbul
Tel: (0212) 245 71 53-54


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER