› 
 › 
Pudra.com 07.08.2012

Beren Saat Prenses Merida'yı seslendirdi

Beren Saat, 7 Eylül’de gösterime girecek olan Disney Pixar’ın "Cesur" (Brave) filmin seslendirmeleri için stüdyoya girdi. Saat, filmin ana karekteri olan korkusuz ve özgür ruhlu prenses Merida’ya sesiyle hayat veriyor.

Disney Pixar, 7 Eylül’de yepyeni bir animasyon harikası olan ‘Cesur’ filmiyle yeniden seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmde ünlü oyuncu Beren Saat, geleneklere karşı çıkıp kaderini değiştirmek için mücadele eden Cesur Merida’yı seslendiriyor.

Beren Saat Prenses Merida'yı seslendirdi

Beren Saat Merida seslendirmesiyle ilgili “Muhteşem projelere imza atan Disney Pixar’la Cesur filmi sayesinde yeniden bir araya gelmek benim için onur verici. Merida gibi özgür ruhlu, yetenekli ve tutkulu bir karakteri seslendirdiğim için çok mutluyum. Filmin vizyona girmesini heyecanla bekliyorum. Seyircileri çok eğlenceli, bir o kadar da duygusal bir film bekliyor” dedi.

Ali Ekber Diribaş, Gülen Karaman, Melis Balkan, Faruk Akgören, Tuna Öztunç, Ezel Kalkan, Bahar Şenbahar, Erdem Çalışkan, Mehmet Zorlu, Ercan Demirel, Tuna Öztunç, Kaan Kıran, Mazlum Kiper, Ali Çorapçı, Enver Güçlü, Ender Yiğit, Oğuz Özoğul, Ahmet Erez, Ali Çorapçı, Bora Severcan, Halim Ercan, Sercan Gidişoğlu, Tuğbey İstanbullu, Nurhan Yılma, Aycan Sümercan ve Öykü Kılışaslan gibi isimler filmin dublaj kadrosunda yer alırken alırken Bora Severcan ses yönetmeni, Selim Atakan ise vokal yönetmenliğini üstlendi.

"Cesur" 3 boyutlu olarak sinemalarda
"Cesur", Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un yetenekli bir okçu olan dik kafalı kızı Merida’nın kahramanca yolculuğunu konu alıyor. Kaderini kendisinin yaratmaya çalıştığı bir gencin hikayesi olan "Cesur", ülkemizde 7 Eylül 2012’de Disney Digital 3D seçeneğiyle vizyona girecek.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER