› 
 › 
10.02.2018

Özgürlüğün Elli Tonu sinemalarda!

Fifty Shades/Elli Ton serisinin üçüncü ve son filmi Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

Özgürlüğün Elli Tonu sinemalarda!
Grinin Elli Tonu ve Karanlığın Elli Tonu filmlerinin devamı olan, başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan gibi yıldız isimlerin yer aldığı dünyaca ünlü ‘’Fifty Shades Freed’’in ön gösterimi dün gece D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

 
Özgürlüğün Elli Tonu sinemalarda

E. L. James'in aynı adlı çok satan kitabı Özgürlüğün Elli Tonu’ndan uyarlanarak yazılmış 2018 yılında gösterime giren filmin ön gösterimi iş, sanat ve cemiyet dünyasından yoğun ilgi gördü. Geceye Özge Ulusoy, Tuba Büyüküstün, Mehmet Dinçerler, Ayşe Kucuroğlu, Elif Mısırlı, Murat Güloğlu ve Mehmet Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

D&R Genel Müdürü Cem Eriç, geceyle ilgili yaptığı açıklamada, “Herkesin merak ettiği bu filmin ilk gösteriminde misafirlerimizle birlikte olmak çok keyifli. D&R çok geniş bir dünya, bu dünyanın içinde kültürün her alanı sanat, eğlence var. Biz de sadece D&R mağazalarında değil mağazalarımız dışında da misafirlerimizle bir araya gelmek için güzel fırsatlar yaratıyoruz” dedi.


POPÜLER GALERİLER
2018 plaj modasi
spor yapanlar icin sac modelleri
thylane 311 colorista make up
plaj sac modelleri 2018
cfda moda odulleri 2018 kim kardashian
2019 en iyi cruise koleksiyonlari
louis vuitton cruise 2019 defilesi kapak 4
chanel 2019 cruise koleksiyonu 58
EN YENİLER