› 
 › 
23.06.2023

'Sıra Dışı Kadınlar' için film festivali: Accessland.live

Bu yıl ilki 'Sıra Dışı Kadınlar' temasıyla gerçekleştirilecek "Accessland.live Çevrimiçi Film Festivali" için başvurular başladı.

Bu yıl ilki 'Sıra Dışı Kadınlar' temasıyla gerçekleştirilecek "Accessland.live Çevrimiçi Film Festivali" için başvurular www.filmfreeway.com adresi üzerinden başladı. 22-30 Eylül tarihlerinde çevrimiçi düzenlenecek festivalde toplam 50 bin TL ödül dağıtılacak.

'Sıra Dışı Kadınlar' için film festivali: Accessland.live

Dijital içerik platformu Accessland.live, Çevrimiçi Film Festivali düzenliyor. Bu yıl ilki ‘Sıra dışı Kadınlar’ temasıyla düzenlenecek festival için başvurular www.filmfreeway.com adresi üzerinden başladı.

‘En İyi Film’, ‘En İyi Yönetmen’, ‘En İyi Performans’ dallarındaki yarışmada toplam 50 bin TL ödül dağıtılacak. Yarışmalara festivalin son başvuru tarihi olan 31 Ağustos’tan önce tamamlanmış, festivalden önce Türkiye’de ve yurt dışında ticari ve özel gösterimi yapılmış ve herhangi bir festivale katılmış filmler de katılabilecek.

'Kutlanmayı hak ediyorlar'
 
Sıra dışı kadınlar

Acessland.live Kurucusu Nihal Temur "Accessland.live Çevrimiçi Film Festivali; beklentilere meydan okuyan, engelleri aşan, toplum ya da çevresi üzerinde iz bırakan sıra dışı kadınların hikayelerine hayat veren filmlerden oluşan bir seçki sunacak. Hayatın her kesiminden sıra dışı kadınların seslerini tanımanın ve seslerini yükseltmenin önemine inanıyoruz. Çığır açan liderler, isimsiz kahramanlar veya zorlukların üstesinden gelen sıradan bireyler olsun; tüm bu kadınların hikayeleri görülmeyi, duyulmayı ve kutlanmayı hak ediyor. Dünyanın dört bir yanından film yapımcılarını bu istisnai kadınların özünü yakalayan etkileyici çalışmalarını sunmaya davet ediyoruz. Olağanüstü kadınların dayanıklılığını, gücünü ve başarılarını sinemanın büyüsüyle onurlandırırken bize katılın. Onların hikayelerinin hepimize ilham vermesine, aydınlanmasına ve güçlenmesine izin verin. Gelin, her kadının içindeki sıra dışılığı birlikte kutlayalım" diye konuştu.

Festival tarihi 22-30 Eylül

Her türden ve uzunluktaki filmlerin başvurabileceği festivalde, 'En İyi Film' 30 bin TL, 'En İyi Yönetmen' 10 bin TL, 2En İyi Performans-Kadın' 10 bin TL’lik ödülün sahibi olacak. Festival, 22-30 Eylül tarihlerinde Accessland.live üzerinden çevrimiçi gerçekleşecek. Detaylı bilgi için www.filmfreeway.com/ACCESSLANDLIVEFILMFESTIVAL adresini ziyaret edebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER