Pudra.com 11.02.2014

Kurt Seyit ve Şura'nın yayın tarihi belli oldu

Merakla beklenen yeni Kıvanç Tatlıtuğ dizisi "Kurt Seyit ve Şura"nın yayın tarihi açıklandı.

Başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı "Kurt Seyit ve Şura" adlı dizi, 4 Mart 2014 Salı günü, saat 20.00'de, Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kurt Seyit ve Şura'nın yayın tarihi belli oldu

Kurt Seyit ve Şura; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul'a, 1920'lerin Pera'sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir aşk hikayesi ekseninde anlatacak.

Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ay Yapım dizisinin senaryosu Ece Yörenç'e ait. Nermin Bezmen'in "Kurt Seyt ve Shura" adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya’sından 1920’lerin İstanbul’una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü Kurt Seyit karakterini canlandırdığı dizide; Kurt Seyit’in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah oynuyor.

4 Mart 2014 Salı günü ekrana gelecek olan "Kurt Seyit ve Şura" dizisinin yayınlanan son fragmanını izleyin.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER