@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 31.08.2016

Poyraz Karayel'e geri sayım başladı

Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun oynadığı Poyraz Karayel'in, yeni sezon fragmanını yayınladı. Detaylar için tıklayın.

Beklenmeyen sezon finaliyle izleyiciyi şaşırtmayı başaran Poyraz Karayel için geri sayım başladı... 3.sezon fragmanı yayınlanan dizinin nasıl başlayacağı şimdiden merak konusu.

Poyraz Karayel'e geri sayım başladı
 

Poyraz Karayel 3.sezon fragmanını izlemek için videoya tıklayın.

Eylül ayında ekrana dönecek Poyraz Karayel'in yeni sezona nasıl başlayacağı hala tahmin edilemiyor. Dizinin sezon finali yapmasının ardından yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, Instagram hesabında " İçinizin güzelliği, koşulsuz yoldaşlığınız en büyük ödülümdür. Ve doğru her zaman yolunu bulur. Saygılar ve sevgiler. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Kendinize iyi bakın." notunu paylaşmıştı. 

İşte bir yolun daha sonu... Kaç adım attık, nerelere girdik, nerelerden geçtik beraber, herşey değisti bu bir çift bot değişmedi. Ayakkabıları ayrı severim ben. Bir insanın seçimlerini, yürüdüğü yolları, sevincini, hayalkırıklığını, koşarak kaçışını, koşarak kavuşmasını, yere nasıl bastığını, ayakta nasıl kaldığını onlar bilir. Gizli bir kayıt makinesi gibi. Görmesini bilene anlatır bütün hikayeyi. Üzerindeki izlerde yazılıdır insanin kim olduğu. Ve ne derlerse desinler, en masum yeridir insanın ayakları. Eller yalan söyler, gözler yalan söyler, kelimeler kandırır ama ayaklar bilmez numara yapmayı, gizlemeyi, kandırmayı... Öylece dururlar tüm yaşadıklarıyla... Bügün ikinci sezon finali. Hep beraber elimizden geldiğince, bir hikaye anlatmaya çalıştık, başka da bir derdimiz olmadı hiçbir zaman. İyi günümüz oldu, kötü günümüz oldu, içeride neler oldu, dışarıdan ne göründü kimse bilmez, bilmemelidir de... Konuşarak kendini anlatmayı pek sevmem ben, bazı hisler, bazı dertler kelimelerden büyüktür. O yüzden susuşmuzun bir anlamı vardı bunca zaman. Sustum sadece. Söyleyecek birşeyim olmadığından değil, bu kadar iftira ve karalamanın içinde sadece "durmak" doğru olduğundan. Hayret ve şaşkınlık içinde... Neyse... Sadece çok ağır bedeller ödeyerek bugünlere geldik, en yakınımızdan en uzağa, bilen biliyor, yine de çok konuşmaya gerek yok. En zor günlerimde, benden desteğini esirgemeyen, öyle ya da böyle, gerçeği merak eden, gelen, mesaj yollayan, birşeyler yapan tüm dostlara, canlara; İçinizin güzelliği, koşulsuz yoldaşlığınız en büyük ödülümdür. Ve doğru her zaman yolunu bulur. Saygılar ve sevgiler. Emeği geçen herkese çok teşekkürler... Kendinize iyi bakın...

ilker kaleli (@ilkerkaleli) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER