› 
 › 
19.12.2018

GEYİK çocukların 'Rüya'larını gerçekleştirecek!

Genç Yetenekler Kulübü GEYİK'in, tüm geliri TEGV'e bağışlanacak Rüya adlı gösterisi 22 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde!

İZLE: ÖĞRENCİ KOÇLUĞUNUN YARARLARI👇 
Farklı lise ve üniversitelerde okuyan dans ve müzik konusunda yetenekli 22 gönüllü öğrenciden oluşan Genç Yetenekler Kulübü GEYİK'in hazırladığı ‘Rüya’ adlı gösteri, 22 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 

Öğrenciler, Çocukların “Rüya”larını Gerçekleştirecek!

Dans ve müzik konusunda yetenekli gönüllü öğrencilerden oluşan Genç Yetenekler Kulübü’nün (GEYİK) hazırladığı gösteri Mustafa Kemal Kültür Merkezi ve AKSA Jeneratör katkılarıyla sahneleniyor. Yetenekli öğrencilerin amaçları; içlerindeki gençlik enerjisini paylaşarak sosyal yardımlarda bulunmak ve diğer öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmak.

GEYİK Rüya3 sene önce kurulan Genç Yetenekler Kulübü, her hafta kendilerine sponsor olan dans ve müzik stüdyolarında prova yaparak sene sonunda orijinal koreografi ve şarkı yorumlarından oluşan bir gösteri hazırlıyor. GEYİK, hazırlanan her gösterinin gelirini de bir hayır kurumuna bağışlamayı hedefliyor. 

22 gönüllü öğrenciden oluşan Genç Yetenekler Kulübü’nün (GEYİK) düzenlediği ‘Rüya’ adlı gösteri 22 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Öğrencilerin hazırladığı gösteriden elde edilen tüm gelir çocukların rüyalarını gerçekleştirmek için TEGV’e bağışlanacak. Gösteriyle ilgili detaylı bilgi ve bilet alımı için www.biletino.com ziyaret edebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER