@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.05.2014

Bir daha hiç yorgun gözükmeyeceksiniz!

Uykusuz geceler peşinizi bırakmıyor mu? Dinlenmeye fırsatınız olmuyor mu? Hep yorgun gözükmekten bıktınız mı? Sabahları ışıl ışıl bakan gözlerle uyanmayı özlediyseniz, size birkaç önerimiz var.

Stresli bir iş, aile sorumlulukları, ev işleri, seyahatler ve size kalan sadece yorgunluk...Ama bunu çözebilirsiniz! Eskisi yine enerjik ve parlak bakışlara sahip olabilirsiniz. Öncelikle uyku saatlerinizi düzene sokacaksınız, gerisi bizden!

Bir daha hiç yorgun gözükmeyeceksiniz!


Yatmadan önce:

Göz makyajınızı temizleyin

Ne kadar yorgun olursanız olun, göz makyajınızı iyice temizlemeden yatmayın. 10 saat de uyusanız eğer gözünüzde maskara kaldıysa ertesi gün asla taze görünemezsiniz. Çünkü makyaj gece siz uyurken akar, bulaşır ve ince çizgilere, kıvrımlara yerleşir. Gözleri kızartır ve çizgileri daha çok belirginleştirir.

Antihistaminik alın
Sabah önemli bir toplantınız mı var? Şişkinlikleri ve koyu halkaları önlemek için, gece yatmadan önce bir antihistaminik ilaç alın. Alerjiniz olmasa bile polenler, hava kirliliği gibi sebeplerden dolayı da gözler şişer ve kızarır bazen.

AHA ve yüksek nem gözlerin dostu
Nem ve doğal asitler parlak gözlerin en iyi arkadaşıdır. Göz çevresi için bakım kreminizi ihmal etmeyin. İçinde meyve asitleri ve yüksek nem ihtiva eden serumlardan kullanın. Sabahları enerjik bakışlara sahip olarak uyanırsınız.

Sabah:

Uyanmak için bir soğuk kaşık kullanın

Bir kaşığı geceden buzdolabına koyun. Sabah kalkınca kaşığın tersiyle göz çevrenize hafif hafif dokunarak masaj yapın. Soğuk metal, damarları daraltır ve şişlikleri giderir.


Tüm yapacaklarınız bu kadar! Haydi iş başına!


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER