pudra.com 18.08.2009

Bıyıklara elveda!

Cildimizin hassas bölgelerinde yer alan tüylerden kurtulmak artık çok kolay.

Vücuttaki istenmeyen tüylerden lazer epilasyon yöntemiyle etkili bir biçimde kurtulsak da, lazer yaptırmaya cesaret edemediğimiz; bıyık, cımbızla alınamayan ince kaş üzeri/altı tüyleri ve bikini bölgesi gibi hassas bölgeler için Sally Hansen çok pratik bir ürün çıkardı.


Sally Hansen Hair Remover Wax Strip Kit - Bıyık, Kaş ve Bikini Bölgesine Özel Ağda Bantları komple ve güvenli bir şekilde bıyık, kaş ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı oluyor.
  • Tüyleri kökünden alarak yeni çıkacak tüylerin daha yavaş uzamasını destekliyor ve 8 haftaya kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.
  • Formülündeki Bisabolol ile rahatlatıcı bir etki sağlamaya ve dayanıklı, tekrar kullanılabilir ağda bantları ile kolayca ağda işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.
  • Ağda bantlarını bir makas yardımıya keserek, uygulama yapacağınız bölgeye göre uyarlayabiliyorsunuz.
  • Kutunun içerisinde yer alan Azulene Ağda Sonrası Rahatlatıcı Yağ, ağda kalıntılarından kolayca kurtulmanıza yardımcı olurken, cildinizi yumuşatmayı ve nemlendirmeyi destekliyor.


Kutu içerisinde 17 adet çift taraflı ağda bandı (toplamda 34 adet ağda bandı) ve 14,7 ml Azulene Ağda Sonrası Rahatlatıcı Yağ bulunuyor. Yetkili eczanelerde satılan Sally Hansen Hair Remover Wax Strip Kit - Bıyık, Kaş ve Bikini Bölgesine Özel Ağda Bantlarının fiyatı ise 26 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER