Pudra.com 05.01.2010

Evde manikürün ilk adımı:Tırnak etleri...

Tırnak eti sorununu pratikçe çözen ürünler sayesinde evde manikür yapmak çok daha kolay…

Evde manikür yapmayı kolaylaştıran el ve tırnak bakımı ürünleri sayesinde her defasında manikür salonuna gitmeye gerek kalmıyor. Arada bir işi uzmanına yaptırmak gerekli olsa da evde hızlı ve pratik manikür yapıp, her zaman bakımlı tırnaklara sahip olabiliriz.

Evde manikürün ilk adımı:Tırnak etleri...

Manikür ve pedikürün ilk önemli adımı tırnak çevresindeki etler. Tırnak etleri hem görüntü olarak kötü duruyor, hem de süreceğimiz ojenin kusursuz duruşunu engelliyor. Bu yüzden de düzenli olarak tırnak etlerine bakım yapmak gerekiyor.

Tırnak etlerini yumuşatmak, temizlemek, itmek, toparlamak için öyle pratik ürünler var ki; evde kendi kendimize çok kısa bir sürede bu işlemi yapabiliyoruz.

İşte, pudra.com'un sizin için seçtiği tırnak etlerinize iyi gelecek en iyi 3 ürün:

Sally Hansen Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Kalemi
Sally Hansen evde manikür işine girişecekler için en ideal çözümleri sunan markalardan. Özellikle kullanımı çok basit olan tırnak kalemlerini tavsiye ederim. Bu pratik Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Kalemi, kalın ve sertleşmiş tırnak etlerinize derinden nüfuz ederek nemlendiriyor ve kolayca itilmelerini sağlıyor. İçeriğinde yer alan Aloe Vera ise tırnağı çevreleyen deriyi yumuşatıyor.

Barielle Extra Gentle Cuticle Minimizer
Barielle’in bu kremi sert, kuru ve şekilsiz tırnak etlerini yumuşatıp, sağlıklı tırnak oluşumuna ortam sağlıyor. Bunu, içeriğindeki Aloe, E vitamini, elastin ve kolajen ile yapıyor. Uygulaması da çok basit. Kremi tırnak etlerinize sürüp 2-3 dakika bekletiyorsunuz. Daha sonra kutunun içinden çıkan tahta çubuk ile etlerinizi geriye doğru itiyorsunuz. Ardından ılık su ile ellerinizi duruluyorsunuz.

Mavala Leke Açıcı ve Soyucu Maske
Mavala’nın el ve tırnak bakımı ile ilgili onlarca ürünü var. Ama bizim size burada bahsedeceğimiz solgun tırnak ve tırnak eti şikayetleri için bir maske. Maskenin içeriğindeki mikroskobik deniz yosunu kabuklarının doğal ve yumuşak arındırıcı etkisi sayesinde tırnak ve çevresindeki her türlü kirlilik yok oluyor. Maske, tırnak plağını pürüzsüzleştirirken, tırnak etlerini yumuşatıyor. İçeriğinde bulunan limon özü ise tırnak lekelerini hafif bir şekilde açıyor.

Tırnak etlerinin toparlanmasının ardından törpümüzü yapıp ve ojemizi sürebiliriz. Manikür sorununu pratik bir şekilde çözmenin rahatlığıyla evde çayımızı yudumlayabiliriz…Yeni trend: Evde manikür... Sally Hansen'in pratik ürünleriyle manikürünüzü kendi kendinize kolaylıkla yapabilirsiniz. Okumak için tıklayın...

2010 kışının oje trendlerini açıklıyoruz! Bu kışın ojesi Chanel'in yeşili. Parlak kırmızı, bordo, siyah ve neon renkler de çok gözde… Okumak için tklayın...

“Eyvah ojem bitti” derdine son! Artık “ojem bitti, göz kalemimi kaybettim” gibi tasalar son buldu. Flormar ürünlerine e-flormar.com adresinden bir tıkla ulaşabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER