pudra.com 04.09.2009

Sadece 4 günde sıkı bir cilt

Olay’in yeni ürünü Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem yüzdeki en belirgin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor.

Sadece 4 günde sıkı bir cilt
Olay’in Marka Elçisi Avustralyalı ünlü Moda Editörü ve TV Sunucusu Deborah Hutton ile Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır, sadece dört günde daha sıkı bir cilt için geliştirilen Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in tanıtımında bir araya geldi. Deborah Hutton, güzellik sırlarını paylaştı, Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır, cildin yaşlanmasını geciktirmek için neler yapılması gerektiğini Deborah Hutton ile ilgili gerçekleştirdiği özel çalışma üzerinden anlattı.


Estetik cerrahlardan esinlenerek geliştirilen Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem, yaşlanmanın daha da belirgin şekilde gözlemlendiği bölgeleri hedef alıyor ve zorlu müdahalelere başvurmadan yaşlanmayı geciktirici etki sağlıyor. Krem; özellikle yüz konturu, çene hattı ve boyun gibi sarkmaya ve yaşlanmaya yatkın bölgeleri sıkılaştırmak, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltmak ve cildin esnekliği ve dolgunluğunu geri kazandırıp yüz hatlarını toparlamak için geliştirilmiş.

Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in tanıtımında güzellik sırlarını paylaşan Deborah Hutton, düzenli kozmetik ürünü kullanmanın yaşlanma sürecini yavaşlattığını söyledi: “Güzellik bir bütündür, sadece makyaj ürünleri ile sınırlandırmamak gerekir. Yaşam biçimi, hayata bakış, insanın vücudunu tanıması da güzellik için önemli kriterler… Olay’in en yoğun amino-peptid kompleks içeren kremi Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’i denedim ve cildimdeki etkisini gördüm, cildim yenilenmiş bir cilt gibi. Göz çevresi, çene çizgisi ve boynuma masaj yaparak uyguluyorum. Cilt bakımını asla ihmal etmiyorum ve asla cildimi nemsiz bırakmıyorum.”

Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır ise, genç cildimizin sağlıklı görünmesinin nedenini, epidermisin yüksek derecede saydam oluşu ve kolayca nemi tutabilmesinden kaynaklandığını belirtiyor. “Yaşlanan cildimizin nem tutma kapasitesi düşüp saydamlığı azalıyor. Hücrelerin yenilenme hızı azalırken, cildi destekleyen kolajen ve elastin ağı inceliyor ve doğal pigment olan melanin üretimi dengesizleşebiliyor. Yaptığımız estetik ameliyatlarla, cildin yapısını değiştirebiliyoruz ve cildin kalitesinin korunması için etkinliği kanıtlanmış cilt bakım kremlerinden faydalanıyoruz. Yaraların iyileşmesi sürecinde özellikle de yeni cildin üretiminde önemli rol oynayan peptidler, yaşlanma karşıtı cilt bakımında kritik önem taşıyor” diyor.

Olay’in bu yeni ürünü Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in etkisi oldukça fazla, fiyatı ise diğer birçok kreme çok daha uygun; 72.50 TL.


EN ÇOK OKUNANLAR
POPÜLER GALERİLER
2016 2017 yilbasi gecesi stil onerileri
kasim 2016 yeni urunler guzellik kare
burcin terzioglu ilker kaleli pantene altin kelebek odul toreni kirmizi hali
mean markle stili kirmizi hali kiyafetleri prens harry sevgilisi
pullandbear 2016 yilbasi gecesi uygun fiyatli elbise modelleri yilbasi elbiseleri
ofis elbise is yeri calisma kiyafet moda sonbahar kis 2015 2016 galeri
mango kampanya koleksiyon 2016 sonbahar kis
2016 yilbasi yeni yil elbise kiyafet moda stil
EN YENİLER