pudra.com 04.09.2009

Sadece 4 günde sıkı bir cilt

Olay’in yeni ürünü Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem yüzdeki en belirgin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor.

Olay’in Marka Elçisi Avustralyalı ünlü Moda Editörü ve TV Sunucusu Deborah Hutton ile Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır, sadece dört günde daha sıkı bir cilt için geliştirilen Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in tanıtımında bir araya geldi. Deborah Hutton, güzellik sırlarını paylaştı, Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır, cildin yaşlanmasını geciktirmek için neler yapılması gerektiğini Deborah Hutton ile ilgili gerçekleştirdiği özel çalışma üzerinden anlattı.

Sadece 4 günde sıkı bir cilt

Estetik cerrahlardan esinlenerek geliştirilen Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem, yaşlanmanın daha da belirgin şekilde gözlemlendiği bölgeleri hedef alıyor ve zorlu müdahalelere başvurmadan yaşlanmayı geciktirici etki sağlıyor. Krem; özellikle yüz konturu, çene hattı ve boyun gibi sarkmaya ve yaşlanmaya yatkın bölgeleri sıkılaştırmak, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltmak ve cildin esnekliği ve dolgunluğunu geri kazandırıp yüz hatlarını toparlamak için geliştirilmiş.

Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in tanıtımında güzellik sırlarını paylaşan Deborah Hutton, düzenli kozmetik ürünü kullanmanın yaşlanma sürecini yavaşlattığını söyledi: “Güzellik bir bütündür, sadece makyaj ürünleri ile sınırlandırmamak gerekir. Yaşam biçimi, hayata bakış, insanın vücudunu tanıması da güzellik için önemli kriterler… Olay’in en yoğun amino-peptid kompleks içeren kremi Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’i denedim ve cildimdeki etkisini gördüm, cildim yenilenmiş bir cilt gibi. Göz çevresi, çene çizgisi ve boynuma masaj yaparak uyguluyorum. Cilt bakımını asla ihmal etmiyorum ve asla cildimi nemsiz bırakmıyorum.”

Plastik Cerrah Dr. Barış Çakır ise, genç cildimizin sağlıklı görünmesinin nedenini, epidermisin yüksek derecede saydam oluşu ve kolayca nemi tutabilmesinden kaynaklandığını belirtiyor. “Yaşlanan cildimizin nem tutma kapasitesi düşüp saydamlığı azalıyor. Hücrelerin yenilenme hızı azalırken, cildi destekleyen kolajen ve elastin ağı inceliyor ve doğal pigment olan melanin üretimi dengesizleşebiliyor. Yaptığımız estetik ameliyatlarla, cildin yapısını değiştirebiliyoruz ve cildin kalitesinin korunması için etkinliği kanıtlanmış cilt bakım kremlerinden faydalanıyoruz. Yaraların iyileşmesi sürecinde özellikle de yeni cildin üretiminde önemli rol oynayan peptidler, yaşlanma karşıtı cilt bakımında kritik önem taşıyor” diyor.

Olay’in bu yeni ürünü Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem’in etkisi oldukça fazla, fiyatı ise diğer birçok kreme çok daha uygun; 72.50 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER