18.05.2022

Yaza yenilenerek ve canlanarak girin!

Kış mevsiminin ağırlığını üzerinden atmak ve taze bir başlangıç yapmak isteyenler, pürüzsüz bir cilt için spa ve su terapisini deneyebilir.

İZLE: SPA MANİKÜR NEDİR?👇 
Yenilenmenin ve canlanmanın mevsimi olan İlkbaharla birlikte, kış mevsiminin ağırlığını üzerinden atmak ve taze bir başlangıç yapmak isteyen misafirleri için Conrad Istanbul Bosphorus'ta Su Terapisi, Spa Soul, Argan Release gibi seçenekleri deneyebilirsiniz. 

Yaza yenilenerek ve canlanarak girin!

Conrad Istanbul Bosphorus Sağlık kulübünde başlayan ‘Su Terapisi’ ve Spa Soul’un mayıs ayı bakım önerisi olan ‘Argan Release’ ile tüm ay boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Suyun İyileştirici Gücü ile Dönüşüm Yolculuğu

Kasları yumuşatmak, hareketliliği ve esnekliği arttırmak, içe atılmış duyguları ortaya çıkarmak için enerji yollarını açmak amacıyla kullanılan ‘Su Terapisi’ seansları, sizi suyun dönüşümsel yolculuğuna davet ediyor.
 
Conrad istanbul masaj odası

Wataflow olarak da adlandırılan, somatik hareketler, masaj, nefes çalışması, meditasyon ve mantralar yoluyla suyun iyileştirici gücünü destekleyen, hareket temelli terapötik bir teknik olan bu etkileyici terapi, bedensel, ruhsal ve fiziksel olarak suyun sizi şifalandırmasını sağlıyor.

Vücutta bloke olmuş enerjiyi açığa çıkaran Wataflow seansı, kişinin vücuduna özel tasarlandığı için benzersiz olma özelliği taşıyor. İki kısımdan oluşan terapinin ilk bölümü suyun üzerinde ve içinde yapılan vücudu bükme, germe, sallama gibi hareketlerle derin bir rahatlama sağlıyor, fiziksel ve duygusal blokajların çözülmesine yardımcı oluyor. İkinci kısım ise sudan çıktıktan sonra gerçekleşiyor ve topraklanma için yapılan enerji çalışmasıyla kişinin dünyaya yeniden gelişi kutlanıyor.

Haftanın her günü 11:00 – 16:00 saatleri arasında, kapalı havuzda gerçekleşen seanslar için otelden detaylı bilgi alınabilir.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Argan Release Ritüeli

Conrad İstanbul Bosphorus misafirlerine şehrin kalbinde bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Conrad Spa Soul, mayıs ayı bakım önerisi olarak yüzde 30 indirimle sunduğu ‘Argan Release’ ritüeli ile vücut bakımına canlandırıcı bir dokunuş yapıyor.

Hücre yenilenmesine yardımcı, antioksidan özelliği bulunan pembe kil, şeker kristalleri ve argan kabuklarından oluşan peeling ile başlayan bakım, cildi besleyen minerallerle dolu sıkılaştırıcı ve yatıştırıcı özelliklere sahip, cilt elastikiyetini arttıran ve argan yağıyla hazırlanan Ghassoul kil maskesi ile devam ediyor. Cildin kurumasını önleyen ve yeniden yapılanmasını sağlayan, arı balmumu ve E vitamini içeren ilk soğuk preslenmiş Argan Yağı masajı ile sonlanıyor.

Charme d’Orient ürünlerinin kullanıldığı ve üç aşamadan oluşan bu vücut ritüeli toplamda 90 dakika sürüyor ve tüm cilt tiplerine uygun olarak yoğun nemlendirme ve bakım sağlıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER