Ağrısız ve ameliyatsız güzelleşme sırları

Ameliyatsız, acısız, ağrısız; morarma ve kızarma gibi yan etkiler yaşamadan güzelleşip, hayatımıza kaldığımız yerden devam etmek mümkün. İşte yöntemler...

Yoğun hayat akışı içinde tek seferde uzun süre kalıcılık sağlayan ve işlem sonrası iz bırakmayan uygulamalar, herkesin önceliği oluyor. Ameliyatsız, acısız, ağrısız, morarma ve kızarma gibi yan etkilerin yaşanmadığı müdahalelerle güzelleşip, hayatımıza en hızlı şekilde kaldığımız yerden devam etmek en önemli beklentimiz. Bu ayki yazımda, 10 Eylül tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Güzellik ve Bakım Fuarı İstanbul 2021”de de detaylı bilgilerini paylaşacağım; uzun süre kalıcılık sağlayan ve yan etkileri olmayan, Endolift Lazer Ağı ve Kök Hücre yöntemini anlatacağım.

Ağrısız ve ameliyatsız güzelleşme sırları
  
Daha sıkı bir vücut için...
 
Endolift lazer ağı uygulaması ile sarkmaları ortadan kaldırmak, tek seferde kolajen bantlarını kontrollü bir şekilde uyarmak ve uzun süreli kalıcılık sağlamak mümkündür. Saç teli inceliğindeki bu lazer teknolojisi ile direkt cildin altına ısı vererek yarım saatte acı, ağrı, morarma, kesi ve dikiş olmadan tek seferde istenilen sonuca ulaşabiliyoruz.

Uygulamadaki başarı istenilen uzunlukta, derinlikte ve şiddetteki ısının cildin alt tabakasına ulaşıyor olmasındnan kaynaklanıyor. Selülit tedavisinden göz kapağı düşüklüklerine, yüz germeden, gıdı gidermeye ve hatta dolgusuz çene hattı belirginleştirmeye (Jaw-Line), diz ve dirseklerde cildin sıkılaştırılmasına ve hatta diz içlerindeki küçük yağ depolarının giderilmesine kadar geniş bir alanda tedavi mümkündür.

İstediğimiz bölgede ısı ayarlarını değiştirip, kontrollü yağ yakarak şekillendirme yapabildiğimiz Endolift lazer ağı ile kolajenin uyarılması ve ısı ile cildin üstündeki porlar küçülmeye, sivilce lekeleri azalmaya, cilt lekeleri açılmaya ve ciltte bebeksi bir etki ve parlaklık oluşmaya başlıyor. Üstelik uygulama sonrasında sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz!

Yaşlanma etkilerini durdurun ve hatta zamanı tersine çevirin

Liposuction yöntemiyle alınan yağlardan elde edilen kök hücreleri kullanarak gerçekleştirilen kök hücre uygulaması ile artık yaşlanma süreci, sürekli kalıcılık elde edecek şekilde tersine çevrilebiliyor.

Kök hücre uygulaması ile cilt altında eksilmiş olan hücreler cildin en alt tabakasına geri veriliyor ve içinizden gelen güzellik yine kendi hücrelerinizle size kazandırabiliyor.

Kök hücre uygulaması ile yaş ilerledikçe kaybedilen hücreler tekrar yerine konduğu için cilt 8- 10 yıl önceki haline dönebiliyor. İşte tam da bu şekilde, tek seansta sorunlu bölgede, alerji, reddedilme ve yabancı madde reaksiyonu riski taşımadan “kök”ten yenilenme hareketi başlatmak mümkün!

Kök hücre tedavisi hangi alanlarda kullanılabiliyor?

Cilt kırışıklıklarından meme büyütmede silikonun yerine kullanılmasına, yara tedavisinden saç güçlendirmeye kadar geniş bir uygulama alanı olması ve kişinin kendi hücreleri ile uygulandığı için bir yan etki riski taşımaması sebepleriyle en çok tercih edilen uygulamaların başında kök hücre geliyor.

Liposuction yöntemiyle kişinin kendisinden alınan yağlardan elde edilen uygulama ile artık bıçak altına yatmadan, teknolojik cihazlarla yapılan işlemler ile farklı ameliyatsız estetik uygulamaların gücünün yetmediği, sürekli kalıcılığı elde edebiliyoruz.

Tek seansta, ortalama 1.5 saat süren uygulama ile sosyal hayatınızdan uzaklaşmadan, yara ve dikiş izleri olmadan, ağrısız ve alerji endişesi taşımadan zamanı geriye döndürebilir, hayalini kurduğunuz vücuda kavuşabilirsiniz.
 
Endolift lazer ağı ve kök hücre uygulamaları ile daha detaylı konuşmak, konuyla ilgili sorularınızı sormak için sizleri de 10 Eylül tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Güzellik ve Bakım Fuarı İstanbul 2021’e bekliyorum.

“Metinde belirtilen işlemlerin uygulanması ve sonuçları her kişinin anatomisine, fizyonomisine ve yaşam kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bahsedilen uygulamadan önce konunun uzmanı bir doktorla görüşülmesini öneririm.”
 

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya Sosyal medya hesapları
Facebook: drevrimuckunkaya
Instagram: @druckunkaya
YouTube: druckunkaya


 
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER