› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 16.05.2014

Ameliyatsız mucizevi gençleşme

Yaş ilerledikçe hem yüzde hem de vücutta oluşan elastin ve kolajen kaybı nedenli sarkmalar ve kırışıklıklar artık problem olmaktan çıkıyor.

İZLE: AMELİYATSIZ YÜZ GERME👇 
Ameliyat gibi girişimsel işlemlerin aksine rahatlıkla bir öğle tatilinde bile yılların yaşlanma etkileri geri çevrilebiliyor. Ameliyatsız yarım saatlik bir uygulama ile 7-10 yaş gençleşmek artık imkansız değil. İşte, “iple yüz asma”denilen PDO-Thread Lifting basit, ekonomik ve konforlu bir yöntem. En güzel yanı dudak, kol, meme gibi sarkan veya kırışıklık etkisi görülen her bölgede kullanılabiliyor olması. Doğum sonrası sarkan bölgeler için de kurtarıcı olarak bakılıyor.

Ameliyatsız mucizevi gençleşme

Yüz bölgesi ele alındığında ortalama tüm yüze 80-100 arasında ip yerleştiriliyor. Vücudun diğer bölgelerinde; kollarda, iç bacaklarda, memede ve karında doğumdan sonra oluşan cilt sarkmalarının tedavisinde de hastanın ihtiyacı göz önünde bulundurularak daha uzun ve daha kalın iplerle, uzmanın uygun gördüğü adetlerde aynı teknik kullanılarak başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Yan etkisi yok
Ameliyatsız cilt germe olarak tanımlanan bu yöntemde, anestezik kremler ile uyuşturulan bölge, çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polidioksan) isimli iplerin cilt altına özenle yerleştirilmesi esasına dayanıyor. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu işlem esnasında ve sonrasında ağrı hissedilmiyor. Uygulamanın en güzel tarafı hiç beklemeden lokal anestezi ile hemen o anda işlemin etkisini gözünüzle görüyor olmanız.

2-3 yıl etkili
Kişinin cilt tipi göz önüne alınarak düz ve kılçıklı olarak iki tip iplik kullanılıyor. Düz iplikler kafes yöntemi olarak adlandırılan şekilde yerleştirilerek ince kırışıklıkları yok ediyor. Kılçıklı iplerle ise yoğun sarkma problemlerini tek uygulamada lifting etkisiyle çözümlüyor. İplik konulduğu andan itibaren mikro kan dolaşımını artırıyor ve tamir mekanizmalarını harekete geçirerek fibroblast ve büyüme faktörlerinin yapımı uyarılıyor. 6-8 ayda dokuya uyum sağlayan ve dokuda erime özelliği bulunan bu ipler adeta vücudun uyuyan doğal mekanizmalarını yeniden uyandırma işlevi görüyor.

Bu tekniği uygulayan hekimlerin büyük bölümü lifting etkisinin ortalama 2- 3 yıl sürdüğünü belirtiyor..


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER